Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Hledám zkušeného 3D modeláře pro tvorbu hry

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Hledám zkušeného 3D modeláře pro tvorbu hry

Autor: Jan Riedl

22:22:21 21.09.2011

Zdravím,
je tomu už dlouho co jsem se začal zajímat o tvorbu enginů a her všeobecně. Po nějaké době, když jsem zjistil, že mé zkušenosti by mohly být dostatečné, bylo pro mne nevyhnutelné nějaký malý projekt rozjet.
V dnešní době kdy je volně k dispozici spousta Development Kitů nejnovějších enginů je to celkem jednoduché, jenže nemohu dělat vše sám a tak chci prostřednictvím tohoto fóra požádat o pomoc s projectem postaveným na Cryengine 3, na kterém pracuje hra Crysis 2! (Nějaké lidi jsem již sehnal)

Hledám zkušeného 3D developera, který by dokázal vytvářet modely právě takového kalibru jako je Crysis 2.
Ideální je zkušenost práce s Autodesk softwarem, Zbrushem.
Předem upozorňuji, že vše dělám z vlastní iniciativi a možnost výdělku je čistě náhodná, ale ne nemožná!
Po dokončení MP betaverze ji představím pár potenciálním investorům, na kterých bude záviset další průběh vývoje.
Hra bude na motivy Stargate s cíleným útokem na fanoušky, kteří doposud nedostali žádnou kvalitní hru.

Kontaktovat mne můžete prostřednictvím emailu:
[email]ganjasta@seznam.cz[/email]
nebo prostě jen odepište zde do fóra.
Děkuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: