Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Hledá se 3D grafik pro vývoj freeware adventury

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Hledá se 3D grafik pro vývoj freeware adventury

Autor: Petr Kubíček

16:16:43 08.09.2008

Zdravím všechny grafiky,

sám jsem se zkoušel dostat do 3D modelování, ale zřejmě pro to nejsem ten spravný typ a hlavně není moc času na zkoušení a učení se. Mám v hlavě projekt se zřejmým potencionálem. Jsem schopen se prozatím postarat o programovou, zvukovou a hudební čast + scénař atd. Jediné co nejsem schopen zvládnout je 3D grafika (2D zvládám jakž takž).

Hledám 3D grafika, který by se chtěl pustit do vývoje 3D klasické point&click adventury. Zatím nechi prozrazovat více. Jsem na začátku vývoje (něco už je) a prozatím je projekt myšlen jako freeware. Jelikož zde je celkem výrazný potenciál, budu se v pozdějších fázích snažit hru prosadit i na komerční bázi, ovšem víte jak je to dnes s vývojem her, proto hledám spíše někoho, kdo nebude očekávat finanční návratnost svých časových investic, ale spíše by se mu hodil řádek do referencí. Nyní není třeba obětovat moc času. Vývoj plánuji na cca 2 roky.

Napište mi na mail, nebo samozřejmě do diskuze. Popř. moje icq je 230-892-645.

Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: