Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Jak vytvorit rozeviraci oznameni ?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Jak vytvorit rozeviraci oznameni ?

Autor: MartinekM

13:58:52 23.08.2008

zkoukl jsem to video, vypada to dobre...akorat to bude potreba upravit, to oznameni ma tri plochy z toho dve se oteviraji...jinak velikost souboru je supr, zalezi jak se zvetsi po naneseni textur a pozadi...posilam na mail jak vypada skutecne oznameni...

Citovat příspěvek

Autor: dzulius

22:50:41 22.08.2008

hmm ja uz len cakam na vijadrenie MartinaM na to video... nech sa mozem pohnut dalej ...

Citovat příspěvek

Autor: Mildasb

21:28:59 22.08.2008

jasně, v pohodě...

Citovat příspěvek

21:16:18 22.08.2008

no tak super ze sa k tej 10 dostanes :)
aa ano podlaha je hned pod oznamkom, takze ta simulacia sa zdvojnasobila takze to preslo cez podlahu, ale to sa da za 5 sekund v poho opravit :)
chapes...

Citovat příspěvek

20:22:39 22.08.2008

ano, k 10 se dostanu...test vypadá zajímavě...ale v jednom okamžiku je v tom ohybu díra...

Citovat příspěvek

20:01:13 22.08.2008

cawko, Mildasb , takze tu 10 mas ? alebo ako si to myslel ze s tim nevidis problem, ved 9,6 ti neotvori 10 ... :((
aleboooo, hmm, no v prvom rade nech si Martinek pozrie to TEST video ze ci moze byt.. a tak.... ??
na mail my este zatim nist nedoslo :))

Citovat příspěvek

14:31:38 22.08.2008

S tou 10 problém nevidím, cinema do flashe exportovat umí přímo, případně z toho pak ten flash udělám...MartinekM neboj ono se to podaří:-D ... dj.milba[zavinac]seznam

Citovat příspěvek

14:28:15 22.08.2008

zdravim,

no ja uz som myslim pisal moj mail, ale este raz: dzulius@azet.sk
a to je hrozne s tim gifkom, zhorsi kvalitu a je to obrovske, no hroza...
uz som urobil maly test, ako by to mohlo vyzerat vlastne je tam len simulacia otvorenia oznamenia, ak sa bude pacit som ochotny dopracovat prostredie, textury
atd...
Martin, posielam link na ktorom mozes stiahnut ten test video:

http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=d559387bddd0c47087d0a745bd2e1a4b

tak zatim, majte sa :))

Citovat příspěvek

14:23:56 22.08.2008

zdravim,

no ja uz som myslim pisal moj mail, ale este raz: dzulius@azet.sk
a to je hrozne s tim gifkom, zhorsi kvalitu a je to obrovske, no hroza...
uz som urobil maly test, ako by to mohlo vyzerat vlastne je tam len simulacia otvorenia oznamenia, ak sa bude pacit som ochotny dopracovat prostredie, textury
atd...
snad sa zmesti do prilohy

zatim pa

Citovat příspěvek

12:28:24 22.08.2008

napiste mi pls vase maily...

Citovat příspěvek

11:36:00 22.08.2008

Jeste to nevzdavam a trosku si s tim hral...no velikost platna jsem zvolil tak velke, aby se to zobrazilo pres celou obrazovku rekneme 17palcoveho LCD, coz ma nativni rozliseni 1280x1024...je potreba aby to pismo co je na oznamku bylo k precteni...obrazky vam dodam ve forme JPG, takze myslim ze to pak jen pouzijete na objekty jako texturu, ze? cimz by to melo byt jednoduche...

Dzulius, presne tak, puvodne jsem to chtel udelat jako animovany GIF, ktery by mel byt schopen spustit snad kazdy soucasny PC, pac podpora je primo ve Windowsech ne? jenze problem s barvama...uz jsem prvni snimek zkousel prevest do GIFu a barevna hloubka JPGu se tou konverzi uplne zrusila samozrejme...co me ale prekvapilo, ze vysledny GIF o jednom snimku v tomhle rozliseni mel kolem 4MB...

Poslu vam behem dneska, ci zitrka ty jpgy plus jak by to melo vypadat, tak jak jsem si to predstavoval to asi v kombinaci PhotoImpact a GIF animator nepujde...a pokud si s tim neporadite ani vy, tak me napadla jedna vec, kterou vlastne umim...ze do Adobe Premiere hodim dva staticke jpgy (zavreneho a otevreneho oznamka)hodim mezi nima prolinacku a udelam z toho 5 vterinove AVIcko...a bude po prdeli :)...sice to nebude uplne co jsem chtel ale co uz...
Takze kdyz se vam to nepodari, nechci vas okradat o cas, tak to tak udelam...

Tak ja se behem dneska zitrka ozvu, diky moc...M.

Citovat příspěvek

11:07:25 22.08.2008

nazdarek, hmm myslim ze to rozlisenie je az moc, ale je to tvoja svadba :DDDD
takze v poho, aaaMildasb, myslim ze to nepojdce, pretoze Cinema 4D R9,6 nedokaze precitat c4d dokument vyssej verzie, mam s tim skusenost....
tak co teraz ?
a este jedna vec... myslis ze cinema dokaze zrenderovat video do flashu ???
tak to by ma zaujimalo...
aaa este jedna vec pre MartinkaM : Martin, škusim popozerta viac formatov aby vyhovovali, mali take rozlisenie ako ste povedali vy ale aby boli zaroven kapacitne male, aby nezabrali vela miesta....aaa aby format podporoval kazdy comp, inac to nema zmysel, ved nebudu si nainstalovavat osobitne co ja viem flv player aby si pozreli jedno video, takze skusim uplne setko,...
ale martin zatial ste mi ani nenapisali co tam ma byt napisane a ako to ma vyzerat...., takze tak...

vdaka.. tak zatim sa majte :)

Citovat příspěvek

10:55:37 22.08.2008

Cinema se používá při tvorbě filmů, takže animaci určitě zvládne...to rozlišení mně přijde přehnané, ale to prokonzultuj s Dzuliusem, jinak bych viděl výstupní formát jako flash...

Citovat příspěvek

1:25:54 22.08.2008

Borci souhlasim, ale ted jsem zjistil nemilou vec, animovanej GIF podporuje jen 256 barev, a ja tam potrebuju obrazky v plnych barvach sakra...umi ta vase Cinema i animaci?
Jo a mam v planu to rozesilat emailem, tak snad to nebude mit ve vysledku 50MB :))) Velikost obrazu by mela byt 1280x1024

Citovat příspěvek

21:38:52 21.08.2008

Mám 9.6, ale s tou 10 si taky nějak poradíme...jestli MartinekM souhlasí...

Citovat příspěvek

21:22:50 21.08.2008

mildasb, kua :D lol, ty viem ale kazit ksefty :), mnoo ale to by bolo fajn, mas cinemu 4D R 10 ?? , ak ano tak super, nastavim uplne vsetko potmm len ako na rendering a ty to potom uz len zrenderujes ... oka ?
dopst si potrpim na Advanced Rendere... aby to boo realnejsie :)))
MartinekM , suhlasis ???

Citovat příspěvek

18:22:48 21.08.2008

jestli to dzulius udělá, tak to klidně zrenderuju a zadarmo...:-D

Citovat příspěvek

14:48:19 21.08.2008

Martinek n ano mam mail dzulius@azet.sk , no banalita ako banalita, mam kopu scen ktore potrebujem renderovat a kedze aj tento filmik by trebalo zrenderovat, zasahuje mi to do planu takze je mi luto ale nemozem to urobit zadarmo,
ved dajte co ja viem nejaku symbolicku cenu, ale to neznamena ze za 50 je to hotove, robil som aj ovela jednoduchsiu grafiku ako otvaracie oznamenie, za vecsi peniaz ako 500 sk.... :DD
ale no skusim vytvorit nahlad..... jednoduchu animaciu ale len v scene... snad mate cinemu a ak nie, tak treba zaplatit a zrenderujem a vsetko okolo toho,...

ale bol by som rad ekby ste uz aj v maily napisali ako si to predstavujete blizsie

zatial dovi :)

Citovat příspěvek

10:09:34 21.08.2008

Dzulius, mas mail?
zacal jsem to delat ve PhotoImpactu, zatim mam prvni snimek pro GIF animator...bohuzel s PhotoImpactem neumim delat vubec, takze se mi nedari vytvorit efekt otevirani s pouzitim transformace rozmeru toho co se ma otevirat...a to nemluvim o vytvoreni stinu behem rozevirani atd, pripadne naklopeni celeho oznameni...
Verim ze pro profika je to banalita, otazka hodky, dve...

Citovat příspěvek

11:09:43 20.08.2008

hmm noo ale ja mam mimo toho rozrobene este 2 projekty... a nemyslim ze budem
len tak obetovavat cas pre nic, aj ked skutocnost ze vy ste zenich, mimochodom gratulujem :)), meni celu situaciu....
dufam ze neklameete ze ste zenich aby sa mi podlomili kolena a nechal vam to zadara... :((, ale budem vam verit :)
.
aaa mate predstavu ako by to malo vyzerat ?? , prostredie atd... :)
napiste co najskor, pokusim sa tospracovat aby to nezasahovalo do mojho denneho planu :D:D:D:D lol, :))

Citovat příspěvek

21:17:59 18.08.2008

dzulius, dik moc za nabidku, ale co takhle zdarma jako svatebni dar? ;) tady kolegovi to udelali za 500,- pac to pouzil do videa, ktery si pak nechal asi zaplatit...ale ja jsem primo zenich :)

Citovat příspěvek

20:40:46 06.08.2008

halo martinek :D, tak vezmes tich 500 sk ? urobim to do 1 dna :)))

Citovat příspěvek

Autor: tucnak128

17:20:19 01.08.2008

na webu to nikde neni, ale skusim se mrknout do pc, jstli to jetse nekde najdu, ale nic neslibuju, protoze jsem to mel na externim hadru a doufejme, ze sme to pretahl do pc

Citovat příspěvek

Autor: asdf__

9:15:50 01.08.2008

a nemohol by som sa niekde na webe pozrieť na to video?...

Citovat příspěvek

19:27:00 31.07.2008

500kc??? prislo mi to v pohode, predtim co jsem sehnal dva grafiky, tak ti mi psali, ze za litr mi to udelaji. ALe jako nemuzu si stezovat, tak bych to urcite neudelal a navic slo do do videa ze svatby a vratilo se mi to :D

Citovat příspěvek

Autor: asdf__

9:37:35 31.07.2008

to si mu dal pekne zarobiť 500 stoviek!!!! za obyčajnú animáciu!!!! :( :( :( :(

Citovat příspěvek

19:24:04 26.07.2008

Zapomel jsem dat kontakt, v pripade, ze by jsi se chtel na neho obratit. Komunikoval jsem pomoci ICQ: 225-759-484, nebo mail na neho: tkadlec.m@seznam.cz . V pripade zajmu skus pisnout, treba bude mit cas

Citovat příspěvek

9:00:02 26.07.2008

Tak co martinek, udelam ti to tiez za 500, dohoda by bola mozna,
:D :D :D :D :D :D :D :D

Citovat příspěvek

22:11:12 24.07.2008

tohle jsem resil pred nedavnem. potreboval jsem vytvorit na video ke svatbe manzelske prani jak se otevre, skousel jsem to v cineme 4D, ale nejak mi to neslo. Na netu jsem narazil na kontakt na jednocha pana a ten mi za 500-ti kilo udelal animacku a mel jsem to do dvou dnu :)

Citovat příspěvek

Jak vytvorit rozeviraci oznameni ?

0:32:00 23.07.2008

Prosim poradte jak a v cem vytvorit animaci rozeviraciho oznameni? Povrch oznameni by tvorily jpg obrazky...a melo by to byt ulozeno v GIFu...diky M.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: