Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Naberáme 3D grafikov do zaujímavého projektu(aj finančné odmeny!)

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Naberáme 3D grafikov do zaujímavého projektu(aj finančné odmeny!)

Autor: Merinen

10:16:07 06.10.2009

http://www.rhino3d.cz/clanky/rhino/akce-rhino-visualarq-fryrender-super-ceny.html

Citovat příspěvek

Naberáme 3D grafikov do zaujímavého projektu(aj finančné odmeny!)

Autor: "MartinMsNexus"

14:48:41 09.09.2008

Zdravím všetkých odhodlaných 3D grafikov, ktorý zasvätili svoj život tretiemu rozmeru,

V úvode by som sa asi predstavil,
Som nezávislý programátor pracujúci externe na rôznych hrách a softwaru okolo /Firebird Engine/, momentálne som sa rozhodol pustiť do svojho prvého samostatného herného projektu a síce pôjde o hororovo-thrilerovú 2.5D point&click adventúru,/napr. Posel Smrti,Tunguzka,Moment of Silence atď./ s príbehom ktorý vám vyrazí dych, pretože koniec nieje milosrdný!
- V príbehu však nepôjde o nejaké adventúrne klišé, ale príbeh bude naopak veľmi originálny.
Z opatrnosti/ctrl+C a Ctrl+V/, sem však príbeh ani celkové bližšie nenastienim, stručný dej bude rozposlaný výhradne členom týmu ktorý za sebou budú mať aspoň jeden 3D model, skúsenejší sa budú môcť dožadovať útržkov scenára a tí ktorý zo mnou vydržia, až do konca/resp. takmer dokonca/ dostanú ako odmenu celý scenár /samozrejme ho nebude možné ďalej šíriť/, teraz prechádzam k tomu najdôležitejšiemu:

[bold]Čo Ponúkam: [/bold]
- prácu v priateľskom týmovom prostredí
- účasť na najväčsom adventure projekte v Strednej Európe!
- za vašu prácu budete dostávať donate príspevky(tj. každý môže uviesť účet na ktorý mu budú posielané dobrovoľné príspevky za jeho prácu.
- Možnosť zviditeľniť sa/tj. týmovo nebude propagovaný leader, ale vy!/
- Možnosť nazrieť do temného 15. storočia!
... a omnoho viac

[bold]Čo požadujem: [/bold]
- Chuť do práce
- Kreativitu & fantáziu
- Skúsenosť z 3D
- Vytrvalosť

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na e-mailovej adresemsnexus@googlemail.com

Nezabudnite uviesť svoje skúsenosti s 3D, na ako dlho chcete pre tým tvoriť + nejaké doprovodné informácie.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: