Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Tiskárna pro občasný tisk letáků

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Tiskárna pro občasný tisk letáků

Autor: MarcoM ♂

23:42:55 05.04.2018

Dobrý den,
něco podobného jsme řešili také. Větší náklady jsme zadali ale občas se to nevyplatilo jak kvůli ceně tisku tak cestě do tiskárny. Pořídili jsem si Xerox 7500. Je to SRA3 tiskárna a na tohle byla plně dostačující. Tiskla převážně vizitky pro zákazníky co spěchali a chtěli třeba 100ks, nebo malé náklady letáků a dalších tiskovin. Měli jsme ji pod servisní smlouvou a moc toho nenatiskla. Teď už máme produkční Minoltu a tak je Xerox na prodej. Pokud by vyhovovala tak můžeme nabídnout :) Jinak Minolta nabízí 350g papír a formát SRA3 i u nižších řad kancelářských strojů tak to by také byla možnost a nebo OKI. Ale jde pak o cenu spotřebního materiálu.

Citovat příspěvek

 

Tiskárna pro občasný tisk letáků

Autor: JSkarek ♂

21:24:01 15.01.2018

Dobrý den,

rád bych Vás poprosil o radu.
Zvažujeme ve firmě koupi tiskárny pro tisk letáků.
Všechno, co potřebujeme ve vyšších nákladech, tak si necháváme tisknout s tím, že u vyšších počtů je cena přijatelná, ale občas potřebujeme nárazově vytisknout pár set letáků (někdy pár kusů, někdy pět set) víceméně do druhého dne a zde to bývá s tiskárnou složitější, cena je mnohonásobně vyšší a s rychlostí to taky není úplně ideální. Proto chceme zjístit, zdali by se nám nevyplatilo investovat do nějaké tiskárny, kdy by jsme si mohli příležitostně malonákladové série tisknout sami.
V tiskárně si necháváme tisknout A4 a A5 letáky na 135 gramový lesklý křídový papír + takové děkovné kartičky ve formátu vizitky na 250 - 300 gramový papír + občasně vizitky.
Každopádně o vizitky a kartičky nám moc nejde, to se dá naplánovat pěkně dopředu a ve vysokých nákladech, tedy bych Vás poprosil o radu, jestli by jste nám doporučili nějakou vhodnou tiskárnu pro naše účely.

Mockrát děkujeme za jakoukoliv odpověď

Citovat příspěvek

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: