Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Rotace u Adobe Premiere Pro

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Rotace u Adobe Premiere Pro

Autor: Jitka R. ♀

9:45:51 03.01.2018

To se blbě vysvětluje, ale je to šíleně jednoduché. Na jakoby časové ose (okénko vpravo nahoře - vlastně uprostřed) se vytváří body a každému se řekne, jak u něj zrovna bude ta pozice - ta otočka. Každému se písne vyšší číslo a už to je... Pak jsou ty body taky různý, jeden je takový tvrdý, že hned se to točí a pak je tam možnost ho vyměnit za takový, co jakoby zhoupne.... Hele, pan Kasal z Litoměřic? To by nebyl problém vysvětlit přesně, se známe a jsme kousek od sebe...

Citovat příspěvek

Rotace u Adobe Premiere Pro

Autor: Jiří Kasal ♂

23:59:43 09.11.2017

Zdravím,

řeším teď takový menší problém a nemohu na to přijít. Snažím se animovat rotaci kolečka aby se točilo, v tom žádný problém není, co mi ale nejde je, aby náběh te rotace byl plynulý, tzn, aby se hned nezačalo točit, ale aby postupně zrychlovalo a maximální rychlosti dosáhlo až třeba po 2 sekundách. Potom potřebuji aby se opět přestalo točit ale ne z ničeho nic ale aby se jako-by dotáčelo.

Může mi někdo prosím poradit jak to udělat? Nikde jsem nenašel jak na to.

Děkuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: