Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Náhrada Singcut v Corelu při řezání na plotteru

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Náhrada Singcut v Corelu při řezání na plotteru

Autor: Jised ♂

6:08:00 24.12.2015

Sorry, to mi nedošlo. Před mnohými lety jsem měl plotter, který se dnes jmenuje Silhouette.

Citovat příspěvek

Autor: mirazbira ♂

22:11:21 23.12.2015

To ano, ale když si ještě jednou přečteš otázku, tak hledám náhradu za SignCut, ne za Corel. SignCut je komerční nástroj licencovaný, tedy placený jak v Corelu tak Singcutu. Tedy opakuji otázku, existuje nějaký nekomerční nástroj který funguje jako Singcut ?

Citovat příspěvek

Autor: Jised ♂

19:21:32 22.12.2015

No bezplatná náhrada za Corel je přece Inkskape, což je šikovný vektorový program zdarma, a Singcut uvádí že je možné jej použít.

Citovat příspěvek

Náhrada Singcut v Corelu při řezání na plotteru

Autor: mirazbira ♂

14:50:10 19.12.2015

Poradí mi někdo, jestli existuje nějaká náhrada (či "open source") za placený řezací program SingCut. Začínám s řezáním, koupil jsem plotr s roční licencí Signcut. Existuje nějaký software či způsob jak Singcut při řezání z Corelu nahradit bezplatným řešením ? Ptám se jako člověk, který do tajů plotrování ještě úplně "nezapadl" , začínám, tedy budu vděčný za každou radu či nasměrování správným směrem. SignCut nabízí sice skvělé vlastnosti, ale zajímalo by mě jestli je cesta jak se to dělá "jinak". Mám pocit že při současném objemu práce je pro mě prostě komerční licence zbytečná. A netuším jestli je Singcut nezbytnost, či jej lze nějak obejít. Předem děkuji za náměty.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: