Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

3D tisk

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: 3D tisk

Autor: alexmalex ♂

13:07:53 24.08.2015

a to sou které prosímtě? Ať se nemusím hodiny proklikávat internetem. By mi to usnadnilo práci. A číst další recenze a bla bla bla... však to znáš asi sám ;)

Citovat příspěvek

Autor: LubosHH ♂

19:28:44 20.08.2015

no většinou 1,75 mm ty mi přijdou nejlepší... ale někdy použiji i větší, to prostě záleží no... takže já jsem radši pro ty menší... ale to asi záleží jak kdo ;)

Citovat příspěvek

14:58:52 19.08.2015

ajo to mě nenapdalo že používáš ty které zrovna potřebuješ :D a to jsou které? Teď jsem viděl dobrý článek o nich a tak si říkám že se poptám co a jak kdo má rád a ne za struny ;)

Citovat příspěvek

10:08:01 06.08.2015

no tak náboje jestli myslíš tiskové struny jak se říká správně :D tak ty které zrovna potřebuji a jinak tiskne moc hezky, je bez problémová a nikdo si na ni nestěžuje, což je hlavní :D :D :D

Citovat příspěvek

11:14:12 29.07.2015

:D tak felixka to vyhrála :D a kterou z nich? Je jich tam pár na výběr... a slouží teda dobře a co jsi už vytiskl? A jaké používáš náboje do toho tak říkám a tak? Povídej přeháněj...

Citovat příspěvek

22:03:04 26.07.2015

no to ti klidně a velmi rád prozradím.. nakonec jsem po velkém uvažování a přemýšlení koupil tři dé felixku, tak snad bude i nadále sloužit dobře jako do teď ;)

Citovat příspěvek

11:13:41 24.07.2015

flák?!!! Tak to mám radost i za tebe a kterou si teda nakonec tu 3D tiskárničku koupil? Abych teda byl uplně v obraze když už je zakoupená :D

Citovat příspěvek

12:45:48 22.07.2015

Ahoj po velké odmlce. Kdy jsem byl mimo čr tak ti musím podat informace o tiskárně… abys neřekl že jsem nezdvořák ;) tak to všechno dopadlo tak že 3d tiskárna už je pořízená a tiskne teda moc hezky ;)

Citovat příspěvek

17:39:20 25.04.2015

No do kterých vod zabrousit… zkus se nejdřív kouknout po internetu po různých a z těch co tě zaujme, tak je porovnávej… ;) jinak se hodně prostě koukej na kvalitu, to je základ… a taky na skladnost a tak takové tiskárny je docela dobré ;)

Citovat příspěvek

12:51:17 21.04.2015

No co nejlepší možná… ;) jinak taky mám mega radost :D no takžze kterou teda mi doporučíš, nebo do kterých vod mám zabrousit? ;)

Citovat příspěvek

21:39:40 12.04.2015

Tak to je super že to je schválené!!! A do osmdesáti tisíc? Tak to je pecka!!! To je vyhráno… sice teda nevím, jak velkou kvalitu 3d tisku potřebujete, ale dá se to zvládnout a koupit, tak to je pecka

Citovat příspěvek

21:23:41 05.04.2015

No je to právě dost boží že to schválili, takže může začít pořádné nakupovaní a zjišťování co jak no a říkali že maximálně do osmdesáti tisíc teď můžou pořídit nějakou 3d tiskárnu, tak hurá do toho!!! :D :D :D

Citovat příspěvek

15:30:03 29.03.2015

Tak to je super né? Že to bude platit firma… no a oni ti nedali hranici rozpočtu? :O tak to se divím… v tom případě bych koupil uplně tu největší a nejdražší :D néé kecám to je zbytečné, ono bohatě stačí do šedesáti tisíc ;)

Citovat příspěvek

20:07:10 24.03.2015

no tak ve své podstatě je to jedno ;) protože to stejně to bude platit firma kde pracuji... takže cena je v tuhle chvíli uplně jedno ;)

Citovat příspěvek

22:58:43 20.03.2015

Tak to je v pohodě taková se určitě sežene ;) a to určitě za něco stát bude… jen teď přemýšlím která by byla nejlepší… a cenově je to teda jedno?

Citovat příspěvek

11:47:27 16.03.2015

no jak by měla být velká tak minimálně bych potřeboval aspoň aby tiskla 200 mm. Protože takové projekty o takové velikosti se tisknou nejvíc… ;) aby to aspoň za něco stálo ;)

Citovat příspěvek

21:41:26 04.03.2015

Ach tak tak to je dobré vědět ;) jinak jak velká tisková plocha by asi měla být? Když se bude jednat o takové projekty… tak si nedokážu představit jak velká by měla být ;)

Citovat příspěvek

9:11:11 02.03.2015

na školní výtvarné projekty… proto ji potřebuji… takže může být i o něco větší, teda s větší plochou, protože některé projekty jsou zase větší… takže takovou nějakou bych potřeboval… bo nevím jak víc to specifikovat… ;)

Citovat příspěvek

20:22:58 28.02.2015

no a k čemu budeš tu 3d tiskárnu využívat? to je docela při jejím výběru důležité... ;) aby se vědělo do čeho investovat... jinak rád poradím a budu zde přispívat ;)

Citovat příspěvek

3D tisk

23:04:17 24.02.2015

zdarec lidičky, chci si koupit 3d tiskárnu a rád bych tady rozvinul diskuzi na tohle téma… všechno co se týká 3d tisku,tiskáren a tak ;) za zapojení děkuji…

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: