Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:

Dva stejné objekty, dvě stejné barvy.. ale přesunutí objektu se mi změní odstín

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Dva stejné objekty, dvě stejné barvy.. ale přesunutí objektu se mi změní odstín

Autor: Nikolet ♀

14:34:29 24.01.2013

dekuji!
premyslela jsem jestli tam nemám někde poloprůhlednou masku... ale nic mě nenapadá jak bych si ji vůbec dokázala nastavit..

http://www.ulozto.cz/xSjnAn4/barevny-problem-cdr

Citovat příspěvek

Re: Dva stejné objekty, dvě stejné barvy.. ale přesunutí objektu se mi změní odstín

Autor: :: Mara :: ♂

12:25:28 24.01.2013

Zkus nam poslat odkaz, kde si muzem problemovy CDR soubor stahnout. Mrkne se na to vice lidi a urcite tvuj problem vyresime.

Citovat příspěvek

Dva stejné objekty, dvě stejné barvy.. ale přesunutí objektu se mi změní odstín

Autor: Nikolet ♀

21:09:27 23.01.2013

Dobrý den, mám dotaz
Už s corelem chvíli pracuji, ale teď mi nastal poprvé problém.. mám vše v 1 vrstvě, mám dva stejné objekty, jeden jakoby v záhlaví, druhý jakoby do zápatí... jsou to obdelníky. Chci a mám je např. červené ve stejném odstínu palety CMYK... když je mám u sebe ty objekty.. jsou stejné, jakmile je dám od sebe.. do zápatí a záhlaví, změní se mi u jednoho celkem dost odstín barvy.. jako bych měla někde nastavene pozadí a to mi to mění.. zkoušela jsem snad vše.. zkopírovat vrchní objekt, vložit dolů. ale opět barevný odstín jiný.. když jsem tento dokument v cdr poslala kamarádovi tak se mu to ukáže ve správnych barvách...
nemůžu mít jen někde nastavení špatně..
prosím o radu, jsem už zoufala :(

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: