Spolupráce s Divadlem Husa na provázku: ohlédnutí i pohled vpřed - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Spolupráce s Divadlem Husa na provázku: ohlédnutí i pohled vpřed

19. prosince 2013, 17.27 | Jak jsme vás mimo jiné i v týdeníku iZIN informovali, začátkem září IDIF zahájil spolupráci s Divadlem Husa na provázku, a tak jste měli možnost prožít 9. ročník Divadla v pohybu DUHA V BRNĚ od 21. Do 29. září 2013 prožít zcela jinak než dosud – v rámci jedinečného, speciálně koncipovaného workshopu.

 

Jedinečnou atmosféru tohoto nápaditého festivalu s pestrým programem si tudíž náramně užili nejen všichni účastníci festivalu, ale také fotografové a fotografky, kteří mohli během všech devíti dnů konání akce pořizovat momentní záběry a akční výjevy, fotografovat známé a populární osobnosti, anebo dokonce realizovat promyšlené koncipované fotoreportáže. A díky tomuto projektu vznikla celá řada krásných fotografií, a to jak z divadelních scén, tak z průběhu příprav, ale i koncertů a dalších vystoupení i ze setkání s herci.

 

Spolupráce s Divadlem Husa na provázku: ohlédnutí i pohled vpřed

 

V rámci této spolupráce byl vypracován navazující projekt „Duha naděje“, jehož součástí je výstava fotografií v Masarykův onkologický ústav v Brně na Žlutém kopci. MOÚ je onkologické centrum, kde jsou na jednom místě soustředěny všechny nezbytné medicínské obory pro zajištění komplexní onkologické léčby pevných nádorů u dospělých pacientů. Výstava bude zahájena 9. ledna 2014 slavnostní vernisáží, která začne v 15.30 hodin. Výstava bude probíhat do konce ledna 2014.

 

Spolupráce s Divadlem Husa na provázku: ohlédnutí i pohled vpřed

 

Na projektu se podílí Divadlo Husa na provázku, Rádio Hey/Country rádio a IDIF a vystaveny budou právě fotografie pořízené našimi fotografy na festivalu Duha v Brně se spojením Duha naděje, která je v každém z nás. Postupně vám budeme přinášet aktuální informace a podrobnosti – sledujte tedy pravidelně naše webové portály a také týdeník iZIN IDIF!

 

Zde jsou tři přímé webové odkazy: na stránky Divadla Husa na provázku, Masarykova onkologického ústavu a IDIF. A přiložili jsme plakát akce Duha v Brně a pozvánku na výstavu.  

 

Spolupráce s Divadlem Husa na provázku: ohlédnutí i pohled vpřed

 

 

 

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: