Sharp NEC Display představuje novou generaci LFD displejů - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Webdesign

Sharp NEC Display představuje novou generaci LFD displejů

19. února 2021, 11.10 | Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh zcela novou řadu velkoformátových displejů série

 „MESSAGE”. Celé portfolio obsahuje tři nové modelové řady, MESSAGE Essential (ME), dále pak MESSAGE Mainstream (M) a konečně MESSAGE Advanced (MA).

 

 

Nové modely displejů poskytují plnou flexibilitu, snadné použití a celou řadu funkcí pokrývající veškeré potřeby zákazníků nejenom v oblasti profesionálního signage řešení, ale rovněž pro aplikace v podnikové sféře, maloobchodu, vzdělávací oblasti, non-stop dispečerských pracovištích, postprodukci a domácím použití. Veškeré produkty jsou nově ve 4K rozlišení.

 

Rozmanitá nabídka vybavení a modulární design celé produktové nabídky „MESSAGE“ znamená, že zákazníci si mohou vybrat řešení, které potřebují dnes, ale jako ochranu investice mají možnost do budoucna dovybavit svoje LFD dalšími volitelnými komponenty v závislosti na jejich budoucích potřebách.

 

Základní řada ME v sobě snoubí profesionální sadu funkcí, kovové šasi a proslulou vysokou spolehlivost výrobků společnosti NEC za velmi atraktivní cenu. ME série tak představuje perfektní příležitost pro cenově senzitivní zákazníky, jak digitalizovat reklamně informační obsah. Produktová nabídka ME je ideálním řešením pro zákazníky s nízkým rozpočtem, včetně maloobchodu, rychlého občerstvení, muzeí, kongresových center, malých a středních podniků. ME série tak poslouží jako dostupná vstupenka do profesionálního signage řešení bez nutných odborných znalostí. 

 

Ve výbavě základní řady ME nalezneme integrovaný USB MediaPlayer, což je záruka snadného řešení pro přehrávání obsahu prakticky ihned, po vytažení výrobku z krabice. Díky modulárním slotům pro další volitelný hardware je ovšem velmi snadné uživatelsky dosavadní možnosti přehrávání upgradovat například pomocí NEC MediaPlayeru na bázi Raspberry Pi4. RPi4 řešení poskytne veškerou flexibilitu potřebnou pro snadné a intuitivní vytváření, plánování a vysílání potřebného obsahu až do rozlišení 4K. Vaše informace a zprávy tak budou vždy čerstvé a aktuální.

Hoteliéři, restaurace, maloobchodníci, menší a střední podniky tak mají možnost těžit z efektivnosti digitalizace a dynamickou reklamou předat svůj reklamně sdělovací obsah zákazníkům v provozním zatížení 18/7 s možností instalace jak v klasické instalaci v orientaci landscape, tak na výšku v orientaci portrét.

 

Řada M (Mainstream) pak přidává minimalistický design s tenkým rámečkem, možnost provozního zatížení 24/7, matrici panelu s matnou povrchovou úpravou pro snížení nežádoucích odrazů při vysokém okolním osvětlení. Jedná se tak o ideální volbu řešení nejen pro non stop provozy, ale také pro podnikovou klientelu, signage řešení, náročnější maloobchod a oblast vzdělávání, a to vše za atraktivní cenu.

 

S volitelným přehrávačem NEC MediaPlayer, nebo volitelným výkonnějším interním počítačem Intel® Smart Display Module (SDM standard) získají uživatelé výkonný hardware pro plnohodnotnou práci, tak jak jsou zvyklí na svých PC a noteboocích. Mají tak k dispozici vysoký výkon bez kompromisů pro kvalitní vizuální zážitky v reálném čase. Pro aplikace v oblasti reklamy, infotainmentu a v zasedacích místnostech poskytuje M série výkonnou, upgradovatelnou funkčnost a estetickou přitažlivost.

 

Produktová nabídka série MA (Advanced)

Když zákazník vyžaduje přesné a věrné podání barev s možností uživatelské kalibrace barev, je právě řada MA tím správným řešením bez kompromisů. U speciálních aplikací se díky možnosti řetězení signálu, 8K video scalleru, širokému barevnému gamutu panelu a technologii SpectraView® jedná o špičkový profesionální produkt.

 

Rovněž i série MA je vybavena slotem pro RPi4 řešení + slotem pro interní počítač ve standardu SDM. Zákazníci tak získají výkonný hardware pro plnohodnotnou práci, tak jak jsou zvyklí. MA produktová nabídka disponuje interním audio zesilovačem, který může být využit pro připojení volitelné externí audio soustavy v situaci, kdy nebudou dostačovat interní reproduktory displeje. Vícero videozesilovačů je pak možné s výhodou využít v rámci technologie režimu více obrazů, případně v distribuci a řetězení video signálu na více koncových zařízení. Možnost barevné kalibrace pak předurčuje použití displeje pro barevně kritické aplikace včetně postprodukce. Řada MA je tak skutečně špičkovým univerzálním produktem, který splní Vaše očekávání.

 

Novinky budou postupně dostupné od března 2021.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Webdesign  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: