Začal se prodávat 27palcový monitor LED Cinema Display - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Začal se prodávat 27palcový monitor LED Cinema Display

20. září 2010, 00.00 | Webový obchod Applu již nabízí monitor LED Cinema Display s úhlopříčkou 27palců, k zákazníkům však dorazí až za několik týdnů. Jaké jsou parametry daného monitoru a jak je to s jeho cenovými nastaveními?

Babí léto nám plyne za okny a víkend nám klepe na dveře. Pojďme si čekání na vytoužený odpočinek zpříjemnit pohledem na několik výběrů, které obsahují fotografie s vytříbeným obsahem i provedením.

Naši prohlížecí „túru“ můžeme například začít u fotografických amerických novin Boston Globe, kde mimo jiné můžeme naleznout vizuálně působivé pohlédnutím za islámským Ramadámem, či si prohlédnout archaický výběr snímků colorovaných snímků z carského Ruska, které vytvořil fotograf Sergei Mikhailovich Prokudin-Gorskii.

Dvě kolekce, obsahující nejlepší snímky týdne, přinášejí fotoeditoři Denver Postu. Na stránkách uvedených novin můžete rovněž najít obrazové ohlédnutí za srpnovým odchodem posledních bojových jednotek americké armády z Iráku.

Letem světem sportovní fotografie vás provede sbírka pozoruhodných fotografií, které sesbíraly prestižní německé noviny Stern. Na závěr můžete zaměřit svou pozornost na stránky novin The New York Times, kde naleznete kompozičně brilantní sérii snímků, zachycující barevné specifika turecké krajiny a architektury (autor této fotoreportáže je fotograf George Georgiou).


Boston Globe

Foto via Boston.com

Foto via Boston.com

Denver Post

Stern

Foto via Stern.de

The New York Times

Zdroje:
Boston.com
Denverpost.com
Stern.de
Nytimes.com

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Hardware  

 

 

 

Poptávka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: