Xerox spolupracuje s ČSNI - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Xerox spolupracuje s ČSNI

22. prosince 2003, 00.00 | Zástupci společnosti Xerox a ČSNI (Český normalizační institut) slavnostně otevřeli tiskové středisko v prostorách budovy ČSNI.

Společnost Xerox oznámila rozšíření spolupráce s Českým normalizačním institutem. Již před osmi lety ČSNI zakoupil vysokoprodukční tiskárny řady DocuTech. Trend trhu a vysoké nároky na lidské zdroje, čas i finance vedlo představitele ČSNI k rozhodnutí veškeré služby spojené s produkcí a tiskem outsourcovat.

V prosinci roku 2002 převedl ČSNI spolupráci se společností Xerox na vyšší úroveň a vzniklo tiskové středisko. Xerox převzal odpovědnost za kompletní produkci tištěných materiálů - od lidských zdrojů, přes veškeré procesy (příprava, tisk, konečné zpracování dokumentů, vazba V1), až po celkovou dodávku spotřebního materiálu, servis a údržbu strojů. Další služba, kterou Xerox poskytuje ČSNI, je například skenování a následné čistění dokumentů.

Aby se Xerox ještě více přiblížil logistickému zázemí zákazníka, došlo počátkem listopadu k přestěhování tiskového centra do nových prostor přímo v sídle ČSNI na Praze 10 v Hornoměcholupské ulici, kde sídlí také prodejna norem ČSNI. Tento přesun měl výrazný vliv na zdokonalení a zefektivnění všech procesů, snížila se reakční doba od zadání objednávky k její expedici konečnému zákazníkovi ČSNI a vedl k dalšímu snížení nákladů. Do této doby byl ČSNI nucen tisknout do zásoby, což, vzhledem k často se měnícím informacím, vedlo ke znehodnocení již vyprodukovaných dokumentů. Nyní může ČSNI plně přejít na systém tisku na požádání (print on demand). Měsíčně tiskové středisko vyprodukuje více než jeden milión stran dle objednávek koncových zákazníků ČSNI.

V současné době jsou v tiskovém středisku využívány dva stroje DocuTech 6135 s online vazbou Bourg, se kterými pracuje 6 zaměstnanců společnosti Xerox. Tito operátoři byli předtím zaměstnanci ČSNI. Vysokoprodukční tiskárna DocuTech 6135 tiskne rychlostí až 135 stran za minutu při plném rozlišení 600dpi. Docutech 6135 je standardně vybaven třemi zásobníky s kapacitou 7450 listů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: