S HP hrdě do Evropy - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

S HP hrdě do Evropy

3. března 2004, 00.00 | Společnost HP připravuje na přelom dubna a května dvě konference, které by měly pomoci českým podnikům se vstupem do Evropské unie. Co Jarní dny HP 2004 nabídnou?

Společnost HP uspořádala v netradičních prostorách pražského Planetária tiskovou konferenci, na které představila letošní koncept konferencí Jarní dny HP 2004. Tato akce naváže na tradici z loňského roku a aktuálně si jako stěžejní téma vytkla vstup ČR do Evropské Unie. Pohled na naše přistoupení bude samozřejmě zaměřen zejména na aspekty související s IT oborem a stejně jako loni si klade za cíl oslovit jak skupinu IT specialistů, tak i manažerů starajících se o IT aktivity středních společností.

Jarní dny proběhnou 24. března v Ostravě v hotelu Imperial a 7. dubna v Praze v Národním domě na Smíchově. Na obou stážích bude k dispozici poměrně rozsáhlý program rozdělený do dvou sekcí a představující všechny služby a řešení společnosti HP. První část nazvaná Infrastruktura bude určena IT specialistům, zatímco sekce Solutions manažerům. V sekci Solutions budou hlavními tématy: adaptabilita podniků, zkušenosti s CRM systémy, řízení procesů IT, řešení kontaktních center, technologie tenkých klientů a další. Infrastrukturní sekce bude prezentovat jednotlivé technologie i novinky v oblasti serverů, kritických systémů, zálohování dat a softwarových řešení HP. Společným prvkem obou bude představování slavných osobností z české historie a snaha o interaktivní komunikaci. Společná část bude zakončena přednáškou pana Jana Šifnera, konstruktéra a zhotovitele repliky robota pro výzkum Marsu.

Pražská konference bude zakončena kulatým stolem na téma "Jsme připraveni na EU?". Jejími účastníky budou nejen zástupci HP, ale i představitelé českých firem společně se zástupci státní správy. Diskuzi bude moderovat pan Jan Pokorný. Navíc pražská část bude obohacena o možnost v praxi vidět zástupce všech kategorií serverových řešení HP v přistaveném demonstračním kamiónu.

Na rozdíl od loňského ročníku je hlavním partnerem HP společnost Oracle, což svědčí o posunu zaměření akce na trochu odlišný zákaznický segment. Uvidíme, zda se společnosti HP podaří úspěšně navázat na loňský ročník, kterého se zúčastnilo 600 posluchačů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: