HP Officejet 5510 - nový produkt pro domácí kancelář - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

HP Officejet 5510 - nový produkt pro domácí kancelář

13. ledna 2004, 00.00 | HP uvádí na trh nové univerzální zařízení, ve kterém je integrována fototiskárna tiskárna, fax, skener a kopírka.

Společnost HP představila univerzální barevné kancelářské zařízení "vše v jednom", nový HP Officejet 5510, navržený speciálně pro domácí kanceláře a menší firmy. Slučuje v sobě fotografickou kvalitu tisku v optimalizovaném rozlišení až 4 800 dpi, faxování, skenování a kopírování přímo z plochého skeneru a automatický podavač dokumentů na 20 listů.

Nový HP Officejet 5510 nabízí vylepšené funkce a obsáhlou nabídku kancelářských nástrojů v jediném elegantním a úsporném zařízení. Fotografie v profesionální kvalitě dosahují rozlišení až optimalizovaných 4 800 dpi a tisková technologie HP Photoret vytváří obrázky s živými a věrnými barvami. Tento model navíc kopíruje a tiskne černobíle v laserové kvalitě rychlostmi až 17 stránek za minutu, barevně rychlostí 12 stránek za minutu.

Navíc tento kompaktní kancelářský přístroj poskytuje snadno ovladatelný fax/modem s rychlostí 33,6 kb/s pro rychlé a snadné faxování přímo ze skeneru, bez nutnosti zapínat počítač. HP Officejet 5510, který dokáže faxovat černobíle i barevně, se může pochlubit i pokročilými funkcemi usnadňujícími jeho provoz - například faxováním přímo z PC, pěti tlačítky rychlé volby, 90 čísly v paměti rychlé volby a pamětí na faxové zprávy s kapacitou dosahující 90 stránek.

Produktivita zařízení HP Officejet 5510 je výrazně zvýšena vestavěným automatickým podavačem dokumentů na 20 listů. Každá stránka je do přístroje podána automaticky, takže jakmile jej spustíte, není třeba dohlížet na celý proces.

Doporučená koncová cena HP Officejet 5510 je 8 990 Kč (včetně DPH) a toto zařízení bude dostupné na trhu koncem ledna 2004. Spotřebních materiály pro nejlepší výkon.

Nový HP Officejet 5510 pracuje s černou inkoustovou kazetou HP č. 56 (C6656AE) a tříbarevnou inkoustovou kazetou HP č. 57 (C6657AE). HP doporučuje používat původní tisková media HP spolu s inkoustovými kazetami HP č. 56 a HP č. 57. Jednotlivé prvky a spotřební materiál v tiskových systémech HP jsou konstruovány pro dokonalou společnou funkci.

Inkoustové kazety HP č. 56 obsahují pigmentový inkoust zvláštního složení, které způsobuje, že se vytištěné stránky nerozpíjejí ani nerozmazávají. Integrovaná tisková hlava obsahuje 416 trysek, které vystřikují barvu frekvencí 18 kHz, a tím zajišťují vytištění grafiky i písma každé stránky v laserové kvalitě. Tříbarevná kazeta HP č. 57 vytiskne barevné dokumenty a obrázky v působivě živých barvách. Díky použitým inkoustům schnou vytištěné stránky ještě rychleji, což zkracuje dobu tisku. Konstrukce tiskové hlavy používá 300 trysek a frekvenci výstřiků až 21 kHz. Tříbarevná kazeta HP č. 57 zajistí vždy ostrý a jasný tisk hlavně díky extrémně malým kapičkám inkoustu o velikosti od 4 do 5 pikolitrů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: