Grafika News 21/2007 (0,7 MB) - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Grafika News 21/2007 (0,7 MB)

30. října 2007, 00.00 | Vyšlo 25. 10. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe MAX 2007 Europe, IfraExpo 2007. PDF formát (0,7 MB).

Společnost Hewlett-Packard dnes představila jednoduchý způsob, jak uspořádat digitální fotografie do profesionálně vyhlížejícího alba - přichází na trh s novinkou HP Photo Books.
Photo Books uživateli umožňuje navrhovat, tisknout a sestavovat vlastní fotoalba v domácích podmínkách s použitím domácí fototiskárny a kvalitního spotřebního materiálu HP.
Fotografové mohou:

  • třídit a upravovat snímky, navrhovat stránky alba a přidávat text s použitím softwaru HP Essential
  • tisknout v laboratorní kvalitě na lesklý fotopapír HP Advanced, který okamžitě schne, aniž by se špinil a rozmazával
  • sestavit a vytvořit až stosnímkové fotoalbum na 25 stranách

Tiskněte a tvořte
HP Photo Books jsou soupravy pro tvorbu fotoalb, které koupíte v obchodě spolu s běžnými produkty HP. Dodávaný software HP Photosmart Essential poskytne širokou paletu barev a návrhů, takže uživatel má možnost přizpůsobit vzhled alba konkrétní příležitosti. Ať už jste na dovolené nebo na party, šablony HP se vždy postarají o ten správný vzhled. Samozřejmostí je možnost používat Photo Book i bez dodávaného softwaru, a přesto budete mít vaše album přizpůsobené vždy konkrétnímu vzhledu během pár vteřin.
Dodávaný software od HP vám pomůže upravovat a uspořádat fotografie ještě před tiskem, kde je možné automaticky seřadit stránky ve fotoalbu do skupin. Z vlastností oceníte ořez, zoomování, oceňované odstraňování jevu červených očí a Auto Fix (set automatických úprav). Navíc mohou uživatelé přidávat své vlastní poznámky a komentáře, a přeměnit tak své album ve vhodný dárek. Vytvoříte album v unikátních barvách s patřičným profesionálním designem vhodné k nejrůznějším příležitostem - od svatby a dovolené až po běžné domácí oslavy.

Rychlé a snadné sestavení
HP Photo Books jsou tištěny na vysoce kvalitní lesklý fotopapír HP Advanced Photo Paper a uživatel má na výběr z pěti klasických dvoubarevných obalů - Antracit/Stříbrná, Indigo/Nebesky modrá, Fialová/Cihlová, Švestková modř/Šalvějová a Mořská pěna/Cihlová.
HP Photo Books je vybaveno novým mechanismem pro sestavení stránek, který byl na trhu dosud nevídaný. Uživatelé si sami navrhují své stránky v albu a tisknou si je na své fototiskárně. Zbývá jen nasadit zpět obal a můžete začít listovat. Kdykoliv můžete stránky přidávat nebo odebírat a když se vám nějaká nelíbí, můžete ji vytisknout znovu.
HP Photo Books se dodávají ve dvou velikostech: 13 x 18 cm nebo A4, s 12, nebo v rozšířené verzi s 25 stranami. Kompaktní HP fototiskárny, jako například A626, jsou ideálním doplňkem k HP Photo Books, neboť mohou vytisknout rozměr 13 x 18 cm.

Cena a dostupnost
HP Photo Book 13x18cm: €14.99
HP Photo Book A4: €19.99
Očekává se, že HP Photo Books bude v regionu EMEA dostupný v říjnu 2007.
Pro více informací navštivte: www.hp.com/go/photobook

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: