Grafika News 18/2006 (0,7 MB) - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:VSE

Grafika News 18/2006 (0,7 MB)

17. září 2006, 00.00 | Vyšlo 14. 9. 2006. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20 stranách. Hlavní témata: MadeToPrint, Canon EOS 400D, pluginy Adobe Acrobatu od společnosti EverMap. PDF formát (0,7 MB).

Vydavatel odborného časopisu o polygrafii Press Fórum a poskytovatel online publikačních technologií Digitálnípapír.net oznamují historicky první vydání komerční publikace ve formátu FlipBook na území ČR. Časopis Press Fórum je odborným časopisem pro český a slovenský grafický průmysl, v němž naleznete aktuální informace o dění v oboru, nových produktech a službách, rozhovory se zajímavými osobnostmi a další informace z polygrafie.

Vedle tištěné podoby byl časopis dostupný také ve formátu PDF, který byl dnešním dnem nahrazen progresivnějším a modernějším formátem pro online publikování FlipBook. Na co se v souvislosti se změnou online formátu můžete těšit? Vedle vizuální podoby, která připomíná (nejen vzhledem, ale i chováním (3D otáčení stran, "šustění" při otáčení... ) klasický tištěný časopis, v něm najdete hned čtyři videa, přímé odkazy na webové stránky inzerentů, možnost full-textového vyhledávání či práce se záložkami.

Časopis si můžete ZDARMA stáhnout na adrese vydavatele a bližší informace o možnostech online publikování se dozvíte na stránkách společnosti DigitalniPapir.net.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: