EFI uvádí: Spektrofotometr XRite DTP20 a nový RIP Colorproof XF - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


VSE

EFI uvádí: Spektrofotometr XRite DTP20 a nový RIP Colorproof XF

4. ledna 2006, 00.00 | Americká společnost EFI, Inc. uvedla na trh bundly tří produktů se spektrofotometrem XRite DTP20 Pulse a novou verzi samostatné aplikace pro certifikaci digitálního nátisku EFI Colorproof XF Color Verifier Stand Alone, ve verzi Option 2.6.

EFI, Inc uvádí bundly tří produktů se spektrofotometrem XRite DTP20 Pulse. Spektrofotometr se nyní nabízí se základní konfigurací softwarového profesionálního RIPu EFI Colorproof XF (Server + Client + Printer Option M) a dále s volitelnými moduly - EFI Colorproof XF Color Manager Option (modul pro charakterizaci tiskárny a nátiskového média) a EFI Color Verifier Option (modul pro certifikovaný nátisk). Součástí balíčku je i sonda pro kalibraci monitoru - MonacoOPTIX XR. EFI Colorproof XF Color Verifier Option 2.6 Stand Alone je nová verze samostatné aplikace pro certifikaci digitálního nátisku a kontrolu kvality nátisku a přináší podporu nových spektrofotometrů (jako je XRite DTP20 Pulse, DTP 45 nebo DTP70), dále pak také podporu kontrolních proužků a řadu nových funkcí.

EFI Colorproof XF Color Manager Option

Tento RIP pro digitální nátisk založený na certifikovaném Postscript interpretru společnosti Adobe je spolehlivou řídicí jednotkou tiskárny. Příslušný modul pro formát vybraného tiskového zařízení je volitelný. Aby bylo možné předejít chybné barevné kalibraci, je zde právě spektrofotometr, pomocí něhož změříte kontrolní proužek s etalonovými daty a ihned víte, ve kterých oblastech a o jakou hodnotu se výtisk liší od ideálního. Změřený výtisk můžete doprovodit vytištěným označením, že je vše v pořádku a dále předat do tisku. U poslední verze 2.6 jsou novinkami: podpora nových zařízeních, dále podpora kontrolních proužků, přibyly také dva nové jazyky (Holandština a Portugalština) a implementace licence management systému XF.

Spektrofotometr XRite DTP20 Pulse

Spektrofotometr nabízí kompaktní rozměry, jednoduchou obsluhu, adaptabilní uživatelské přizpůsobení, také vysokou rychlost měření (až 15 cm za sekundu). Ke komfortnějšímu ovládání a manipulaci přispívá také absence kabelu, díky bezdrátovému přenosu. Samotné měření je možné bezkontaktně, což chrání media před znečištěním nebo poškrábáním.

Ceny a dostupnost

  • Doporučená prodejní cena EFI Colorproof XF (Server + 1 client + 1 Printer Option M) + XRite DTP20 Pulse je 68 800 Kč bez DPH.
  • Doporučená prodejní cena: EFI Colorproof XF Color Manager Option (s XRite DTP20 Pulse) je 55 440 Kč bez DPH.
  • Doporučená prodejní cena: EFI Colorproof XF Color Verifier Option (s XRite DTP20 Pulse) - 42 730 Kč bez DPH.
  • Doporučená prodejní cena základní konfigurace EFI Colorproof XF (Server + Client + Printer Option M): 45 360 Kč bez DPH.
  • Doporučená prodejní cena bez spektrofotometru: 24 410 Kč bez DPH.

Všechny uvedené produkty budete moci objednat a zakoupit u společnosti Quentin, spol. s r.o., která je oficiálním distributorem výrobků firmy EFI pro Českou a Slovenskou republiku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: