Digiforum přichází: již po třinácté a úplně nově - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Digiforum přichází: již po třinácté a úplně nově

10. října 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie pro vás připravuje další Digiforum – tentokrát s magickou třináctkou v názvu! Toto číslo však pro nás nebude v žádném případě negativním symbolem, naopak. Chystáme pro vás spoustu novinek - především nové prostory a také nové téma – digitální video!Ano, je to neuvěřitelné ale 21. 10. 2008 se pro veřejnost otevřou brány Digifora již po třinácté. Jedná se o největší veletrh u nás, zabývající se digitální fotografií – a vším co s ní souvisí. Jako jediná akce v Čechách nabízí pro každého fotografa bez ohledu na jeho zkušenosti, technické vybavení či zaměření, novou inspiraci, informace a zkušenosti. Tento svátek digitální (nejen) fotografie pořádá Institut digitální fotografie již od roku 2002 a stále se těší velkému zájmu jak laické tak i odborné veřejnosti. Přesto a nebo možná právě proto bude toto – 13. Digiforum, úplně jiné něž všechna předchozí. Zásadní změnou jsou nové prostory. Tentokrát už se nesetkáme (jako tomu bylo doposud) v prostorách Kongresového Centra Praha, nýbrž v nových prostorách Clarion Congress Hotel Prague, na adrese Freyova 33 v Praze 9-Vysočanech. Další radikální změnou bude na 13. Digiforu tématické rozšíření – vedle digitální fotografie - nově též o Digitální video. Dozvíte se zde mimo jiné vše potřebné o výběru vhodné techniky, vše o správné kompozici, jak “filmovat”, jak stříhat a dále editovat video a samozřejmě také jak sdílet videa pomocí internetu.


foto: Martin Hájek

Co Digiforum nabízí
Digiforum představuje jedinečnou příležitost, setkat se s předními českými profesionálními fotografy, konzultovat své problémy se zkušenými lektory IDIFu a načerpat inspiraci pro další fotografické zážitky. Vedle toho na vás čeká výstava fotografické techniky a vším co nějak s fotografií souvisí. Budete mít také možnost, vyzkoušet si “na nečisto” - prostřednictvím bezplatných fotografických workshopů, jaké to je být profesionálním fotografem. A pro ty náročnější bude k dispozici i široká nabídka placených přednášek. Digiforum je mimo jiné též akcí, kterou můžete sami ovlivnit a stát se její součástí. Zapojte se do komunity amatérských fotografů, nasajte skvělou atmosféru a najděte nové spřízněné (foto)duše.


foto: Martin Hájek

Komu je Digiforum určeno?
Pro každého, komu není pojem digitální fotografie či digitální video úplně cizí a alespoň trochu se o danou problematikou zajímá (a to na jakékoli úrovni). Vzhledem k širokému tématickému i produktovému záběru Digifora, nerozhoduje, zda-li jste úplný začátečník, pokročilý uživatel či ostřílený profesionál – každý si zde zaručeně najde právě to své! A že nemáte fotografické vybavení za desítky tisíc korun a nefotografujete každý den? Nevadí! Digiforum nabídne řadu praktických informací, tipů a triků pro to, aby vaše fotografie byly technicky lepší a působivější. Načerpáte znalosti od zkušených lektorů, publicistů a fotografů v čele s Ondřejem Neffem, Karlem Pobříslem, Romanem Pihanem či Janem Březinou. Připravili jsme pro vás přednášky o fotografování a zpracování fotografií na počítači, výstavu fotografické techniky a v neposlední řadě několik foto-výstav. Spolu s 13. Digiforem jsme se nově zaměřili také na téma Digitální video!


foto: Martin Hájek

Hledáte pomoc s výběrem nového fotoaparátu, objektivu či příslušenství?... Potřebujete pomoci s expozicí, zaostřováním, kompozicí či prací v Adobe Photoshopu?... Nebo jen hledáte tvůrčí inspiraci v tématicky zaměřených workshopech či ve vystoupeních zkušených českých fotografů? Pak jste na správém místě! Využijte možnosti získání nových kontaktů, příležitosti pohovořit s odborníky z oboru, se zástupci výrobců nebo setkání s kolegy. Nejnovější produkty či techologie si můžete na místě samozřejmě též v klidu vyzkoušet!


foto: Martin Hájek

Neváhejte a registrujte se již nyní!

Pořadatelem je Institut digitální fotografie s.r.o.
Hálkova 2, 120 00 Praha 2, IČO: 26716577, DIČ: CZ26716577
Společnost je registrována Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 89228

Ilustrační fotografie z nového místa konání:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Poradna  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Reportáže  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: