Canopus uvádí ADVC-55, externí analogově-digitální převodník pro PC a MAC - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


VSE

Canopus uvádí ADVC-55, externí analogově-digitální převodník pro PC a MAC

12. ledna 2004, 00.00 | Firma Canopus uvedla prostřednictvím firmy SYNTEX na trh v České republice a na Slovensku další produkt pro převod analogového videa do formátu DV. Jedná se o externí jednosměrný analogově-digitální audio-video převodník Canopus ADVC-55. Potřebujete-li do počítače nebo notebooku s FireWire rozhraním dostat analogový záznam, je to snadné, připojte ADVC-55.

Firma Canopus uvedla prostřednictvím firmy SYNTEX na trh v České republice a na Slovensku další produkt pro převod analogového videa do formátu DV. Jedná se o externí jednosměrný analogově-digitální audio-video převodník Canopus ADVC-55. Potřebujete-li do počítače nebo notebooku s FireWire rozhraním dostat analogový záznam, je to snadné, připojte ADVC-55.

Firmy Canopus a SYNTEX Praha s.r.o. uvádí na trh v České a Slovenské republice zcela nový produkt určený pro nejširší vrstvy videoamatérů. Canopus ADVC-55 je "kouzelná krabička", která převádí analogové video na digitální. Již jsme si zvykli, že digitální rozhraní FireWire (i.LINK, IEEE-1394) je běžnou součástí mnohých stolních počítačů, notebooků a videozařízení. Výrobci řešení pro zpracování videa se rovněž zaměřili na tento standard a opomíjejí, že je stále ještě na trhu řada analogových videokamer, videorekordérů a tudíž i požadavků na vstup analogového formátu. A právě zde se nalézá prostor pro elegantní řešení jménem Canopus ADVC-55, které rozšíří libovolnou FireWire (i.LINK) kartu o analogové vstupy.

Skutečně snadno můžete převádět vaše staré S-VHS, Hi8 a 8mm nahrávky do digitální podoby (Do videorekordéru, videokamery, počítače či notebooku vybavených FireWire rozhraním). Konvertované digitální video je převáděno do vašeho PC nebo MACu pomocí IEEE-1394 (i.LINK, FireWire) a ukládáno na harddisk, kde může být upravováno pomocí vaší oblíbené videoeditační aplikace. Toto zařízení je ideální pro všechny OHCI a čistě digitální karty pro nabírání videa, ať už na Apple MacOS stroji, nebo na PC. Zařízení je kompatibilní se všemi populárními DVD autoringovými a střihovými aplikacemi jako jsou Canopus EDIUS, Canopus Let's EDIT, Final Cut Pro, Avid Xpress DV, Adobe Premiere Pro, Vegas, Pinnacle Edition, Ulead MediaStudio Pro a Windows Movie Maker.

Konvertor nevyžaduje externí napájení - je napájen z 6-pinového FireWire konektoru.

Osvědčená technologie
ADVC-55 disponuje osvědčenou technologií DV kodeku firmy Canopus

Zajištěná audio podpora
Jiné převodníky mohou ztratit synchronizaci obrazu a zvuku, když konvertují delší sekvence videa. ADVC-55 podporuje uzamčení zvuku při převodu z analogu do digitálu, čímž zajišťuje perfektní synchronizaci obrazu a zvuku. Navíc sám rozpoznává a konvertuje zvukovou frekvenci.

CENA A DOSTUPNOST:
Canopus ADVC-55 bude dostupný v průběhu ledna 2004 za cenu 6.990 Kč bez DPH.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: