Konica Minolta Business Solutions Czech přebírá řízení bulharského zastoupení - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


testovaci

Konica Minolta Business Solutions Czech přebírá řízení bulharského zastoupení

trendy

13. července 2011, 00.00 | Díky skvělým prodejním výsledkům a současné pozici na českých trzích dostalo české zastoupení společnosti Konica Minolta úkol podpořit budování pozice Konica Minolta v Bulharsku.

Díky skvělým prodejním výsledkům a současné pozici na českých trzích dostalo české zastoupení společnosti Konica Minolta úkol podpořit budování pozice Konica Minolta v Bulharsku.

K prvnímu dubnu letošního roku došlo k reorganizaci a interním změnám v rámci bulharského zastoupení Konica Minolta, které se tak stalo dceřinou společností Konica Minolta Business Czech. Hlavním úkolem české pobočky je přenos úspěšného know-how a podpora při budování stabilní pozice značky na bulharském trhu.

„Bulharský trh je v mnohém podobný tomu českému před lety, velká část trhu patří malým černobílým laserovým strojům, prostor je v optimalizaci tiskových systémů a rozšiřování služeb práce s dokumenty. Společně s novými technologiemi, které snižují přímé a v konečném hodnocení i nepřímé náklady na tisk, předpokládáme úspěch v segmentech trhu, které jsou pro nás nejdůležitější – outsourcing tiskových systémů a služby financování,“ připojuje svůj názor generální ředitel českého zastoupení společnosti Tomáš Bednář.

„Naší ambicí je nabídnout stejně špičkovou kvalitu služeb jako na českém trhu, což je na bulharském trhu ještě výraznější konkurenční výhodou než v České republice,“ dodává Tomáš Bednář.

Pro redaktory:
Japonská společnost Konica Minolta je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců a dodavatelů komplexních tiskových řešení a zabývá se optimalizací, prodejem či pronájmem tiskové a kopírovací techniky a poskytováním servisních služeb.

V oblasti produkčního tisku se společnost Konica Minolta soustřeďuje na vývoj a výrobou barevných i černobílých zařízení. Díky schopnosti poskytovat komplexní prodejní, servisní a integrační služby patří s počtem prodaných strojů k nejvýznamnějším dodavatelům digitálních produkčních technologií v České republice. Další informace o společnosti a jejích produktech naleznete na adrese www.konicaminolta.cz.

Kontakt pro média:
Petr Březina
Focus Agency, Štefánikova 43a, 150 00 Praha 5
tel: 227 018 447, , www.focus-agency.org

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: