Kompaktní projektor Fujitsu Bay - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Kompaktní projektor Fujitsu Bay

fujitsu_bay_100px

22. července 2011, 00.00 | Od července je i v České republice k dostání projektor zabudovaný přímo do notebooku. Přístroj, který společnost Fujitsu Technology Solutions představila jako první na světě, se vkládá do modulární šachty notebooků Lifebook. Prodejní cena projektoru se pohybuje kolem 12 000 Kč.

Projektor Fujitsu Bay je k dispozici konkrétně pro notebooky Fujitsu Lifebook P771 a S761 a výrobce ho směřuje hlavně na obchodní profesionály. Jako typického uživatele jmenuje například obchodní cestující, kteří projektor zabudovaný do modulární šachty svého notebooku využijí na svých prezentacích, obchodních a pracovních schůzkách, a pro které může mít i další využití – na konci dlouhého pracovního dne jim poslouží jako osobní kino v hotelovém pokoji. Mají prostě svůj vlastní, snadno přenosný a jednoduše použitelný projektor stále s sebou a připravený k použití, když třeba na důležité schůzce nemohou promítat svou připravenou prezentaci, protože na daném místě není projektor k dispozici, je rozbitý, anebo není kompatibilní s notebookem.Projektor pro notebooky zajímavě rozšiřuje využitelnost modulární šachty pro notebooky Lifebook. V době, kdy uživatel projektor nepoužívá, jej snadno vyjme a nahradí třeba druhou modulární baterií nebo multifunkční jednotkou DVD Super – podle své momentální potřeby. Nastavení je přitom velmi jednoduché: projektor je připraven k použití, jakmile je celá jeho jednotka o velikosti DVD mechaniky zacvaknuta do modulární šachty notebooku, tedy během několika sekund. Člověk tedy nepotřebuje žádný externí projektor nebo kabely a může velmi operativně sdílet snímky, tabulky, grafy, prezentace nebo videa s obchodními partnery, kolegy, přáteli, s rodinou nebo příbuznými.

Nový projektor do notebooků umožňuje promítat obraz na téměř každý povrch. Technologie laserového paprsku poskytuje vysoký kontrast a barevnou hloubku pro zajištění dostatečně ostrého a jasného obrazu. Jas a geometrické zkreslení obrazu lze nastavit přímo pomocí vestavěných ovládacích tlačítek. Kompaktní projektor Bay má také velmi tichý provoz a je odolný.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: