Green Clean Air Power G2044 Eco Booster - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

Green Clean Air Power G2044 Eco Booster

greenclean7_11_100px

25. července 2011, 00.00 | Firma Green Clean nabízí novou verzi stlačeného technického plynu. Poněvadž se zvyšuje poptávka po levném stlačeném plynu, rozhodla se nabídnout směs plynů obsahující propan-butanu. Booster díky speciální směsi plynů dosahuje vyššího tlaku a proudění vzduchu, než konkurenční výrobky. Bombička má objem 400 ml.

Air Power G2044 Eco Booster má nabídnout levnější stlačený technický plyn sloužící k odstraňování prachu a volných nečistot. Je určený hlavně k čištění počítačové techniky, klávesnic a různých komponentů, pro servisní využití a všude tam, kde není kladen důraz na použití "čistého" plynu, jako je kupříkladu oxid uhličitý, anebo směsi technických plynů, které neobsahují hořlavý propan-butan.

U fotografické techniky pak pouze k vnějšímu použití pro čištění těl fotopřístrojů a objektivů. Při špatném zacházení hrozí možnost vystříknutí plynné směsi do citlivých vnitřních prostor. Podle zkušeností prodejců někteří uživatelé bohužel tlakové bombičky a další čisticí prostředky používají chybně, tudíž rozhodně není doporučeno čistit s touto náplní vnitřek fotografických přístrojů.Firma Green Clean dosud neměla finančně rovnocenný produkt, proto uvedla na trh tuto levnou směs stlačených technických plynů. Ve srovnání s produkty konkurence se vyznačuje především větší kapacitou a vyšším tlakem na výstupu ofukovací trysky. Doporučená koncová cena pro zákazníka je pod 150 Kč, což v případě 400ml bombičky (227 g) v této kvalitě je cena skutečně dostupná. Zajímavé je i řešení nástavce, který je umístěn v držáku na víčku a lze jej vždy snadno nasadit a zase sundat.Bombička Green Clean G2044 Air Power Eco Booster má rozměry 6,5 × 20 cm, objem 400 ml a náplň váží 227 g. Tlak hořlavé plynné náplně při teplotě 20 °C je 6 barů, zkušební tlak 18 barů. Směs plynů obsahuje mezi 40–60 objemovými procenty tetrafluoretanu, 1–20 % dimetyléteru a 20–50 % propan-butanu. Výrobek je tedy mimořádně hořlavý a při použití je třeba postupovat velmi opatrně.

Naopak výrobek Hi-Tech Air Power G2051, který je vhodný i pro bezkontaktní čištění segmentu snímače digitálních zrcadlovek, hořlavý není, neboť obsahuje mezi osmdesáti až sty objemovými procenty tetrafluoretanu a od jednoho do deseti procent dimetyléteru.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: