Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:testovaci

Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni

3. srpna 2011, 00.00 | Střihový program Apple, který nahradil celou rodinu Final Cut vzbudil při svém uvedení nemalé emoce. V novém miniseriálu jsme se rozhodli podívat, co všechno se změnilo a komu je vlastně program určený.

Oba modely, 46palcový X461S i 55palcový X551S, jsou ultratenké displeje s jasem a standardy spolehlivosti, které splňují podmínky pro použití k veřejnému zobrazování. Mají nativní rozlišení 1 920 × 1 080 obrazových bodů a zástavnou hloubku pouze 43,3 mm, což je ideální pro všechny signage aplikace a nepřetržité provozy. Jsou vybaveny druhou generací NEC Slot Technology (STv2) a navíc jsou lehčí, tenčí a šetrnější k životnímu prostředí než předchozí modely.Nové public displeje X461S a X551S nabízejí typický kontrastní poměr 4 000:1 a 3 000:1, maximální jas 600 cd/m² a jsou vhodné pro profesionální použití v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pro zajištění dlouhodobého, bezproblémového provozu mají integrovaný systém chlazení, který umožňuje aktivaci ventilátoru a kontrolu sledování teploty pomocí OSD, nebo přes síť, anebo sériovou linku. Možnost ovládání po LAN s podporou SNMP umožňuje ovládat displej přes síť a automaticky přijímat e-mailové upozornění v případě problémů se zobrazením. Nabízejí několik možností připojení, včetně DisplayPortu, HDMI a DVI digitálních a PC portů, kompozitní, S-Video a komponentní analogové konektory.

Displej NEC X461S je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 62 400 Kč a NEC X551S za 84 200 Kč (jedná se o ceny bez DPH). Podsvit pomocí svítivých elektronických diod snižuje tloušťku displeje, ale hlavně výrazně snižuje spotřebu elektrické energie, což je součást filozofie NEC Green Vision – spolu s použitím senzoru okolního světla a vyloučením neekologických a nebezpečných látek, jako je kupříkladu rtuť. Balení obsahuje IR dálkové ovládání, napájecí kabel, uživatelský manuál na CD-ROM a příručku pro rychlou instalaci. NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletní tříletou záruku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Design  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: