CorelDRAW Graphics Suite X6 je v prodeji - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


testovaci

CorelDRAW Graphics Suite X6 je v prodeji

corel_dgsx6_130px

23. března 2012, 00.00 | Od 20. března je v prodeji nejnovější verze CorelDRAW Graphics Suite X6. Nová sada má zcela přepracované typografické jádro, nabízí rozšířenou podporu písem OpenType, nástroj pro tvorbu vlastních souladů barev, nové funkce pro stránkový zlom, nativní podporu 64bitové platformy a vylepšenou podporu vícejádrových procesorů.

Nové funkce a inovace se zaměřují na potřeby uživatelů programu CorelDRAW, kteří působí v nejrůznějších oborech, jako je grafika, tvorba reklamních panelů, velkoformátový tisk a výroba tištěných materiálů, sítotisk, gravírování, módní návrhářství, marketing a dalších.CorelDRAW Graphics Suite X6 – vybrané důležité nové funkce a zlepšení:
Rozšířená podpora písem OpenType – můžete vytvářet působivé texty pomocí pokročilých typografických funkcí OpenType, jako jsou kontextové a stylistické alternativy, ligatury, ornamenty, ozdobné varianty a další funkce.Nové vlastní soulady barev – můžete hromadně upravovat barvy prostřednictvím souladu a na základě rozboru barev a odstínů vytvářet doplňková barevná schémata.
Nativní podpora 64bitové platformy a vylepšená podpora vícejádrových procesorů – můžete zpracovávat soubory a obrázky až o 50 % rychleji než dříve.
Nové tvůrčí nástroje pro tvorbu vektorových tvarů – můžete používat tvůrčí efekty pomocí čtyř nových nástrojů pro tvorbu vektorových tvarů: Rozmazat, Vír, Přitáhnout a Odpudit.
Nové jádro a ukotvitelný panel Styly vám umožňuje rychle formátovat návrhy, můžete si usnadnit tvorbu, použití a správu stylů díky konzistentnímu formátování různých objektů.
Nová aplikace Corel Website Creator X6 – můžete snadno vytvářet a spravovat weby pomocí webového průvodce a šablon, přetahovat položky myší a využívat plnou integraci s jazyky XHTML, CSS, JavaScript a XML.Nový nástroj Smart Carver (Inteligentní ořezávač) – umožňuje odstraňovat z obrázku nežádoucí oblasti při zachování poměru stran.
K dispozici jsou nové a vylepšené funkce pro stránkový zlom, jako hlavní vrstvy, vodítka zarovnání, interaktivní rámce a další prvky pro usnadnění prací na stránkovém zlomu.
Nový vzhled ukotvitelného panelu Vlastnosti objektu umožňuje uživatelům šetřit čas mj. díky přístupu k nastavení objektu z jednoho místa.CorelDRAW Graphics Suite X6 – co je součástí sady:
CorelDRAW X6 – intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
Corel PHOTO-PAINT X6 – profesionální aplikace pro úpravu obrázků
Corel PowerTRACE X6 – nástroj umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku
Corel CONNECT – prohlížeč na celou obrazovku, který umožňuje prohledávat digitální obsah v počítači, místní síti, na disku a v databázích služeb iStockPhoto a Fotolia
Corel CAPTURE X6 – nástroj pro pořízení snímku obrazovky jedním kliknutím
Corel Website Creator X6 – nový výkonný software pro tvorbu webových stránekUživatelé současně získají 10 000 klipartů a obrázků ve vysoké kvalitě, 1000 nových profesionálních digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1000 písem OpenType, včetně špičkových písem, jako je Helvetica, 2000 šablon vozidel, 350 šablon navržených profesionály a 800 rámců a vzorů. V průběhu životního cyklu sady CorelDRAW Graphics Suite X6 bude společnost Corel uživatelům zpřístupňovat další obsah a funkce pro lepší práci s produkty X6.

Všechny verze sady CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici obsahují obsáhlou vázanou barevnou příručku, která pomůže uživatelům všech úrovní rychle zahájit práci. Kompletní obsah sady CorelDRAW Graphics Suite X6 a odkaz na stažení plně funkční třicetidenní zkušební verze zdarma naleznete na adrese Corel.com/CorelDraw, kde jsou také podrobnější informace o cenách a pravidlech upgradu.

Sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 si můžete stáhnout v elektronické formě (ESD) na webu Corel.com, a to v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině a holandštině. Verze v krabicích budou u autorizovaných prodejců společnosti Corel k dispozici na konci března. Doporučená maloobchodní cena je 599 euro za plnou verzi a 299 euro za upgrade. Uvedené ceny jsou bez DPH. K dispozici jsou i licence pro komerční a vzdělávací sektor. Česká jazyková verze sady CorelDRAW Graphics Suite X6 má být dostupná na jaře 2012, na upřesnění si musíme počkat.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: