Na našem trhu působí nový distributor Minolty - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Stolní tiskárny

Na našem trhu působí nový distributor Minolty

8. července 1999, 00.00 | Tiskárny společnosti Minolta jsou u nás poměrně dobře známé a koupit je není velký problém. Přesto přichází nový dustributor, který by měl ještě zlepšit dostupnost těchto produktů.

Na českém trhu s výpočetní technikou začíná být opravdu těsno. Ekonomická situace utlumila prodeje i v oblasti IT, která byla v posledních letech jednou z mála perspektivních. Důsledkem je nejen zvýšený konkurenční boj, ale i snaha všech společností o co nejširší portfolio produktů. Nikdo si nemůže dovolit ztratit zákazníka, protože ten si vybral jinou značku, že je zrovna v nabídce. Prodejci se snaží pokrýt všechny důležité značky, aby mohli obsloužit maximum zákazníků.

Důkazem je i následující tisková zpráva:

Společnost AT Computers a.s., největší tuzemský výrobce počítačů a velkoobchod, se stala k 1.7.1999 oficiálním distributorem produktů Minolta.

Stalo se tak na základě dohody, podepsané v červnu zástupci obou společností.

Ing. Petr Vaněk, produkt manager společnosti AT Computers : "Tímto krokem nabízíme ucelený sortiment značkových periférií na našem trhu a můžeme každému zákazníkovi variantně nabídnout periférie takových výrobců, jako je Hewlett-Packard, Lexmark nebo Minolta. Tyto společnosti a jejich produkty patří mezi absolutní světovou špičku."

Firma AT Computers se soustřeďuje na poměrně úzký sortiment produktů z oblasti hardware s důrazem na kvalitní technickou podporu. Mezi nejdůležitější partnery - dodavatele, se kterými spolupracuje patří společnosti ASUStek, ATI, Fujitsu, Hewlett-Packard, Hitachi, Intel, KFC, Logitech, Microsoft, Seagate, Sony, ViewSonic, Western Digital a další. AT Computers zároveň patří k největším partnerům těchto firem v regionu.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: