HP DeskJet 815C - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

HP DeskJet 815C

19. července 1999, 00.00 | Další nová tiskárna společnosti doplňuje produktovou řadu inkoustových tiskáren. Otázkou ovšem je, co může zákazníkům nabídnout?

Prvního července uvedla společnost HP další model inkoustové tiskárny. Tentokrát se jedná o nástupce HP DeskJet 720C, který nese označení DeskJet 815C. Tiskárna je určená převážně pro domácí uživatele, kterým přináší poměrně velmi kvalitní tisk, slušný výkon a příznivou cenu.

HP DeskJet 815C Tisková technologie je velmi podobná jako u všech ostatních tiskáren této společnosti. To znamená, že můžete očekávat technologii PhotoREt II, která zvyšuje kvalitu tisku, dále ColorSmart II automaticky optimalizující podání barev či komunikační jazyk HP PCL 3. Tiskárna podává velmi dobrý výkon zcela postačující domácím uživatelům. V barvě dokáže vytisknout až 5 stran/minutu při nejnižší kvalitě. Černobíle to může být až 7,5 stran za minutu.

Tiskárna je vybavena rozhraním USB. Tu využijí jak uživatelé Windows, pro které jsou připraveny ovladače pro všechny verze. Důležitá je i podpora MacOS 8.1. To znamená, že pro Macintosh je k dispozici další tiskárna na USB s plnou podporou včetně technologie ColorSync.

Tato nová tiskárna je dalším kamínkem do mozaiky s logem HP. Nepřináší nic převratného, v podstatě žádnou technickou novinku, pouze doplňuje produktovou řadu. Každá společnost se snaží přinášet několik typů tiskáren s různou cenou, aby každý uživatel měl možnost volby. Technologicky jsou si velmi podobné a rozdíl je většinou pouze v rychlosti tisku. Zde navíc ještě přibyl USB port.

Bližší informace najdete ZDE

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: