Skener Canon imageFORMULA DR-S130 uspokojí malé firmy i domácnosti, ale snadno se sbalí i na cesty - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Skenery

Skener Canon imageFORMULA DR-S130 uspokojí malé firmy i domácnosti, ale snadno se sbalí i na cesty

10. září 2020, 23.19 | Poptávka po výkonných kancelářských řešeních, které malým podnikům usnadní digitalizaci, stále stoupá, i vzhledem k vysokému počtu zaměstnanců pracujících z domova. Společnost Canon proto představuje nový stolní

 

skener imageFORMULA DR-S130 se snadnou obsluhou, který vychází z úspěšného modelu imageFORMULA DR-S150. Novinka nabízí flexibilní připojení prostřednictvím USB i WiFi a uspokojí nejen malé firmy, ale i domácí kanceláře či jednotlivce, kteří chtějí pracovat odkudkoliv z cest.

 

Podpora pro měnící se pracoviště

Kompaktní stolní skener imageFORMULA DR-S130 zajišťuje tolik potřebnou flexibilitu díky WiFi i USB připojení či softwaru CaptureOnTouch Pro, který se může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním s jednoduchým ovládáním pomocí ikon. Skener nabízí možnost nastavit efektivní zkratky pro často používané úlohy, jako je ukládání a posílání dokumentů na různá místa, včetně cloudových služeb typu OneDrive nebo Dropbox.

 

Uživatelé mají možnost přístroj aktivovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo přímo z počítačů z prostředí Windows či macOS. Soubory je poté možné automaticky naskenovat a roztřídit pomocí zónového OCR, čárového kódu a 2D kódu. To pomáhá firmám efektivně zpracovávat informace a začlenit je do stávajících pracovních procesů a systémů řízení dokumentů. 

 

Vybalte a pracujte

Canon imageFORMULA DR-S130 je spolehlivým a jednoduchým řešením pro každou firmu, která nemá k dispozici vlastní IT oddělení. Zařízení je možné začít používat okamžitě poté, co jej vybalíte z krabice. Jeho pevná konstrukce zajišťuje spolehlivý a produktivní výkon při velké pracovní zátěži až    3 500 skenů za den, rychlost snímání dosahuje 60 obrazů za minutu. Pomocí funkce PUSH scan mohou uživatelé posílat naskenované soubory přímo ze zařízení do cílové složky a vyhnou se tak nutnosti směrování přes PC. To ušetří čas a další zdroje.

 

Plastové průkazky či embosované karty? Žádný problém

Model imageFORMULA DR-S130 je vybaven spolehlivým univerzálním podáváním pro snadné zakládání, zpracování a distribuci dokumentů. Umožní zaměstnancům i uživatelům v domácnostech skenovat různé typy dokumentů od tenkých po silné, a to včetně plastových osobních průkazů, embosovaných karet a pasů.

 

Robustní podávací a separační válec usnadňují skenování smíšených dokumentů. Díky ultrazvukové detekci dvojího podání si uživatelé mohou být jisti, že dojde k naskenování opravdu všech dokumentů a žádné informace se neztratí. S pomocí režimu Active Threshold a jeho funkcí detekce barev, rozpoznání orientace textu, automatické detekce velikosti papíru a kompenzaci skosení ušetříte čas a získáte výstupy s konzistentně vysokou kvalitu.

 

Klíčové specifikace

            Vysoká rychlost barevného skenování 30 listů/60 obrazů za minutu

            Automatický podavač pro 60 listů jedním průchodem

            Připojení přes WiFi nebo USB

            Velký 10,9 cm (4,3“) barevný dotykový displej a funkce PUSH scan přímého skenování

            Doporučené denní zatížení až 3 500 skenů za den

            Pokročilé inteligentní zpracování pomocí OCR a rozpoznávání čárových kódů/2D kódů

            Odolný podávací mechanizmus pro spolehlivé podávání celé řady dokumentů, včetně pasů a občanských průkazů

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Skenery  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: