Bose reproduktor Revolve - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Reportáže

Bose reproduktor Revolve

Bose Revolve

25. dubna 2017, 19.18 | Plný zvuk, který zaplní místnost kolem reproduktoru do všech stran, hutné basy, neuvěřitelný poměr velikosti reproduktoru a hlasitosti, odolnost vůči vodě i nárazům a hudba na baterie až po dobu 16 hodin. Tak se dají charakterizovat dva nové Bluetooth reproduktory Bose SoundLink Revolve a Revolve+.

Bose představuje své dosud nejlepší Bluetooth reproduktory - SoundLink RevolveTM a SoundLink Revolve+TM. Díky skutečnému všesměrovému vyzařování a zcela novému akustickému konceptu dokáží z malého hliníkového těla zprodukovat doslova koncert se silným basovým základem a nepochopitelnou hlasitostí. Kromě toho jsou odolné vůči nárazům a vodě.

 

Až neuvěřitelným poměrem velikosti zvuku v porovnání s malými rozměry reproduktorů jsou audio produkty Bose proslulé již řadu let. Tento fenomén posílilo i nedávné uvedení systému pro domácí kino Bose Lifestyle 650. Nyní ho dále utvrzují nové Bluetooth reproduktory SoundLink RevolveTM a Revolve+TM, které již na první pohled svou hliníkovou konstrukcí s otvory pro šíření zvuku po celém obvodu zmíněný systém připomínají. RevolveTM doplní stávající nabídku Bluetoth reproduktorů Bose, na jejímž vrcholu stál doposud SoundLink Mini II, který je nejprodávanějším Bluetooth reproduktorem na světě a mnoho odborníků ho považuje v oblasti kvality reprodukce za referenční, neboli vzorový produkt. RevolveTM přináší ještě výkonnější, hlasitější a dynamičtější řešení, před kterým zůstanete nevěřícně stát.

 

Bose Revolve

 

Když přišel na trh SoundLink Mini, rychle se etabloval jako měřítko kvality. Při vývoji nových reproduktorů jsme nechtěli, abyste vylepšení sotva zaznamenali. Dali jsme si za cíl vyrobit reproduktor, jehož zvuk si nespletete. Výsledkem je nejlepší zvuk, jaký jste z tak malého Bluetooth reproduktoru kdy slyšeli," říká Glenn Gomes-Casseres, ředitel divize bezdrátových reproduktorů Bose.

 

Komu by ani výkon RevolveTM nestačil, může pomocí aplikace Bose Connect propojit bezdrátově dva reproduktory a využít výkon obou pro poslech ve stereo módu. „Takovou sestavou lze pak bez obav ozvučit i setkání s množstvím přátel a vytvořit malou klubovou atmosféru včetně prostoru k tanečním kreacím. Oba reproduktory Revolve mě nesmírně překvapily a jsem přesvědčený, že stejně zapůsobí na každého, kdo je uslyší," říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys a odborník na zvukové instalace.

 

SoundLink RevolveTM můžete položit doprostřed místnosti, na venkovní party ho našroubovat na fotografický stativ, nebo v případě Revolve+TM ho pověsit za integrované poutko. Zvuk je rovnoměrně šířen do všech stran, přednes je čistý, a když budete chtít, také neuvěřitelně hlasitý. Díky vestavěnému mikrofonu může zastoupit také hlasité handsfree. Uživatelé iPhone, iPadu a digitální asistentky Google mohou pro ovládání funkcí reproduktoru a výběru požadované hudby využít také tyto varianty. Momentálně však rozumí pouze anglicky diktovaným příkazům, takže si s ní budou rozumět jen znalci tohoto jazyka.

 

Bose Revolve

 

Odolnost a výdrž

Reproduktory Bose SoundLink RevolveTM a Revolve+TM jsou určeny pro použití doma i na venkovní party. Jejich tělo z jednolitého kusu hliníku je chráněno na obou koncích měkkým pogumovaným povrchem, který zajišťuje výbornou odolnost vůči nárazům, pádům či jiným mechanickým vlivům. Nemusíte se bát ani deště nebo postříkání vodou, nové reproduktory můžete použít i například u bazénu.  Vestavěná baterie zajišťuje dostatek energie na celodenní zábavu i mimo dosah elektrické energie. SoundLink RevolveTM může hrát na vestavěný zdroj až 12 hodin, větší Revolve+ dokonce 16 hodin.

SoundLink RevolveTM je vysoký 15 cm, má lehce přes 8 cm v průměru a váží přibližně 0,7 kg, jeho výkonnější sourozenec Revolve+ je při průměru 10 cm vysoký přibližně 18,5 cm. Oba nabízí snadné párování pomocí NFC, hlasovou navigaci stavu a intuitivní ovládání.

Bose Revolve

 

Pozadí vzniku SoundLink RevolveTM

Konstruktéři Bose začali s čistým stolem. Definovali si ideální poměr mezi velikostí, kvalitou a hlasitostí zvuku a výdrží na baterii. V první fázi vznikla kompletní eletroakustická sestava, která byla následně vestavěna do těla tvořeného jediným kusem hliníku. Reproduktory využívající princip 360° šíření akustických vln nemají přední ani zadní stranu - zvuk je ve stejné kvalitě jednoduše všude kolem. Konstrukce využívá dvojici proti sobě směrovaných pasivních měničů s mimořádně efektivním reproduktorem hrajícím směrem dolů. Výsledný zvuk s bohatými basy a vyrovnanou reprodukcí všech slyšitelných frekvencí je mimořádně působivý, a to i díky technologii, která eliminuje zkreslení.

 

Reproduktory Bose SoundLink RevolveTM a SoundLink Revolve+TM budou a našem trhu dostupné v průběhu června letošního roku. Doporučená cena RevolveTM bude 6 290 Kč a Revolve+TM bude stát 8 890 Kč.

 

Zdroj: Bose

 

 

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Bose Revolve

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Reportáže  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: