Významná inovace v oblasti produkčního tisku Konica Minolta - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Významná inovace v oblasti produkčního tisku Konica Minolta

6. srpna 2014, 08.03 | Nový model Bizhub PRESS C1100 se vyznačuje nejvyšší produktivitou z celého portfolia.
Konica Minolta potvrzuje pozici lídra trhu a inovátora voblasti tiskových technologií.

Konica Minolta inovovala své doposud nejvýkonnější zařízení a vlajkovou loď v segmentu produkčního tisku. Model bizhub PRESS C1100 nabídne zákazníkům vyšší rychlost, kvalitu i stabilitu tisku. Uvedením nového přístroje na český trh Konica Minolta navazuje na úspěchy v oblasti produkčního tisku v loňském roce, kdy opět obhájila pozici lídra trhu.

 

 „Nové zařízení je vhodné zejména jako doplněk ofsetových tiskáren nebo do digitálních provozů se středně vysokými náklady tisku. Díky inovativním technologiím jsme dosáhli zvýšení produktivity stroje a větší flexibility v rámci využití materiálů. Bizhub PRESS C1100 tak dokáže splnit i nejnáročnější požadavky zákazníků na kvalitu a rychlost tisku," řekl Milan Duška, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Přestože je stroj součástí oficiální nabídky teprve týden, jednáme již nyní o jeho instalaci s několika zákazníky. Vysoký zájem je pro nás potvrzením správného směru vývoje našich produktů."

 

Rychlost tisku až sto stran za minutu dělá z modelu bizhub PRESS C1100 nejvýkonnější stroj Konica Minolta. Této rychlosti navíc zařízení dosahuje i při oboustranném tisku a libovolné gramáži papíru v rozmezí 55-350 g/m2. Vylepšená funkce dopravní jednotky měří barevnost výtisku v reálném čase a nová technologie vedení papíru zajišťuje duplexní soutisk s přesností +- 0,4 mm. Celková produktivita nového stroje může dosáhnout až jednoho milionu výtisků měsíčně.

 

Mezi standardní služby Konica Minolta dodávané k produkčním strojům patří zaškolení operátora na stejném zařízení v showroomech společnosti. V případě modelu bizhub PRESS C1100 však Konica Minolta připravuje rovněž speciální pokročilé školení, které je možné provést přímo u zákazníka. Další službou je například certifikace na shodu s ofsetovým tiskem, automatické dodávání spotřebních materiálů nebo profesionální autorizovaný servis. Díky největší servisní síti dokáží technici Konica Minolta zajistit potřebnou opravu kdekoli v České republice v řádu několika hodin od nahlášení. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: