printCafe a Wam!Net - změny nejsou definitivní - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

printCafe a Wam!Net - změny nejsou definitivní

24. září 2001, 00.00 | Před pár lety vznikla spousta firem zabývajících se internetovou komercí zaměřenou na tiskárny a jejich zákazníky. Do dnešní doby jich ovšem mnoho nepřežilo, přesto stále dochází ke změnám…

Není to tak dávno, co Wam!Net ohlásil "hlubokou" spolupráci s Corbisem, přičemž přibližně ve stejné době ohlásila firma printCafe, že odkupuje Impresse. Nyní došlo k dalšímu kroku - propojení služeb Wam!Netu a printCafe.

Nyní tedy uživatelé sítě EnterpriseSite od printCafe budou mít přímý přístup k transportním službám Wam!Net přes tlačítko "Send Via WAM!NET(tm)". Odesílání i přijímání souborů tak může být provedeno přes síť Wam!Net nebo prostřednictvím Internetu.

Služba byla nastartována poměrně zajímavým způsobem. AOL Time Warner, zákazník printCafe i Wam!Netu, měl zájem o lepší propojení obou služeb. Po otestování propojení bude služba nabídnuta i dalším zákazníkům ve čtvrtém čtvrtletí 2001.

printCafe, Inc., je tvůrce a poskytovatel internetového softwaru sloužícího tiskovému průmyslu. Cílem printCafe je integrovat systémy správy tisku s e-commerce a umožnit uživatelům specifikovat téměř libovolný tiskový projekt, provést kalkulace, spravovat B2B transakce, monitorovat informace ERP, nastavit všechny části produkčního procesu, sledovat stav projektu v reálném čase, spravovat faktury a provádět analýzy. Služby a aplikace jsou navrženy pro široké spektrum tiskových projektů od komplexních časopisů a knihy až po malé projekty typu merkantilie a vizitky.

printCafe má téměř 7 500 zákazníků, mezi kterými je 20 z 25 největších tiskáren a 50 společností z fortune 1 000. Mezi zákazníky patří například AOL Time Warner nebo General Motors.

Wam!Net Inc. je poskytovatel informačních technologií a řešení v oblasti digitálních médií. Mezi služby Wam!Net patří spravovaná síť, ukládání dat, hostování a aplikační služby. Služby probíhají na transakční bázi mezi určitou komunitou uživatelů, přičemž uživatelé komunity mohou vytvářet, tisknout, ukládat, vysílat nebo distribuovat obsah přes bezpečnou síť Wam!Net.

Společnost má více než 17 000 uživatelů po celém světě, služba je dostupná v Severní Americe, Evropě, na Singapuru, v Japonsku a Austrálii.

I po splasknutí dot-comové bubliny je na Internetu stále těsno. Poskytovatelé stále musí své zákazníky přesvědčovat, že si svůj chleba zaslouží. Pokud nebudou nabízet stále něco nového, zákazníci půjdou jinam nebo svůj problém vyřeší jinak.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: