Předpověď Trendwatche pro rok 2000 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Předpověď Trendwatche pro rok 2000

4. ledna 2000, 00.00 | Jaká je ve stručnosti předpověď pro tiskárny společností TrendWatch na rok 2000?

Na podzim letošního roku představila společnost TrendWatch na výstavě GraphExpo základní body své připravované zprávy "TrendWatch Forecast 2000 for Printers" ("Předpověď TrendWatche na rok 2000 pro tiskárny"). Prezentace se setkala s velkým ohlasem a na tomto místě tedy přinášíme její hlavní závěry.

Podle prognózy TrendWatche vyvstala a vyvstanou v následujících dvanácti měsících následující témata:

  • Celkově lze říct, že vyhlídky klasického tisku nejsou nejlepší. Tiskárny a jejich zákazníci se začali adaptovat na nová média, což znamená postupný úpadek poptávky po klasických tiskových produktech. I když je Internet pro tiskárny čím dál tím více obchodním nástrojem, znamená pro ně také výrazné ohrožení. Stále více společností poskytuje na svých webovských stránkách zákazníkům on-line materiály v podobě elektronických PDF souborů namísto dřívějších tištěných produktů.
  • Tiskárny budou pod tlakem přesouvání rozpočtů marketingových pracovníků směrem k on-line médiím nuceny zvýšováním produktivity pokračovat v restrukturalizaci a bránit se tak stále se snižujícím cenám za tisk, což bude znamenat snižování počtu zaměstnanců.
  • Kritickou otázkou se stane správné zvládnutí workflow, nutné pro využívání PDF a dalších postupů nezbytných pro digitální tisk technologií Direct-to-Plate.
  • Celkové změny v tiskařském odvětví povedou ke konsolidaci jednotlivých podniků a jejich sjednocování, což bude znamenat celkové snižování počtu řídících pracovníků a zvýšenou poptávku po manažerech schopných řízení více závodů s různými technologiemi a médii.
  • Způsob užití Internetu se u tiskáren výrazně změní od pouhé výměny elektronické pošty k nasazení aplikací v oblasti logistiky, marketingu a managementu.
Celkový tón zprávy tedy napovídá, že tiskařský průmysl v USA a potažmo v celém světě stojí před významnými změnami, které lze podle některých nazvat novou průmyslovou revolucí.

Další informace: www.trendwatch.com

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: