Nové barevné multifunkce umožňují efektivní práci a řízení i malým pracovním skupinám - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Nové barevné multifunkce umožňují efektivní práci a řízení i malým pracovním skupinám

27. března 2014, 16.16 | Multifunkční zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE C250/C350

Canon Europe rozšiřuje svoji úspěšnou řadu imageRUNNER ADVANCE a uvádí na trh trojici kompaktních multifunkčních zařízení pro formát A4, modely C250i, C350i a C351iF. Výhody efektivní práce s dokumenty a řízení tiskových řešení tak mohou využívat i malé pracovní skupiny, vůbec poprvé v oblasti barevných zařízení také pro formát A4.

 

 

 

„Naše produktová řada imageRUNNER ADVANCE slaví na trhu obrovský úspěch. Od jejího uvedení v roce 2009 jsme napříč celým regionem EMEA prodali více než 400 000 zařízení. A zpětná vazba od našich zákazníků je extrémně pozitivní," Zdeněk Jiřina, Product Business Developer Office MFP společnosti Canon CZ. „Díky rozšíření o nové kompaktní modely představuje imageRUNNER ADVANCE ucelenou a konzistentní produktovou řadu černobílých a barevných zařízení jak pro formát A3, tak i pro formát A4. Pro všechny typy kancelářských prostředí - od malých pracovních skupin až po velmi vytížená oddělení - tak můžeme nabídnout nejlepší možná tisková řešení."

 

Chytřejší způsoby práce s dokumenty

Stejně jako všechny ostatní modely řady imageRUNNER ADVANCE jsou i nová barevná zařízení pro formát A4 uživatelsky velmi přívětivá. Zákazníci tak mohou těžit ze stejných výhod, jako u barevných tiskáren pro formát A3 - od jednoduchosti používání až po pokročilou efektivní práci s dokumenty.

 

Nová zařízení umožňují rychlou a výkonnou správu výstupů i skenování jak zásluhou aplikační platformy imageRUNNER ADVANCE MEAP a jejích webových rozšíření, ale také díky uznávaným softwarovým produktům společnosti Canon. Nesporným přínosem je i podpora mobilních způsobů práce, a to včetně tisku z mobilních zařízení nebo skenování do cloudu. Podpora mobilních technologií je pro zákazníky důležitá jak z pohledu ochrany investic, tak i kvůli udržení vysoké produktivity při práci s papírovými i digitálními verzemi dokumentů na cestách.

 

Modely imageRUNNER ADVANCE C250i, C350i a C351iF pořizují vysoce kvalitní barevné tisky rychlostí až 35 stran za minutu, přičemž do zásobníku papíru pojmou až 2 300 listů. Koncovým uživatelům usnadňuje práci i přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, dobře známé z řady imageRUNNER ADVANCE, které plně využívá výhod dotykového displeje s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců).

 

Vylepšená správa nákladů a zabezpečení

Nová zařízení disponují škálovatelnými bezpečnostními funkcemi a podporují řízení nákladů tisku. Zákazníci tak mají k dispozici nejen standardní funkce jako je například chytré ověřování uživatelů, ale také sofistikovaná řešení typu prevence ztráty dat DLP (Data Loss Prevention). Díky unikátní funkci Canon Universal Login Manager (ULM) mají i menší organizace k dispozici pokročilé řízení přístupu a podrobný reporting včetně vlastností, které jsou běžné u tiskových řešení pro velké podniky. To vše bez nutnosti vlastního serveru. ULM zpřístupňuje kompletní přehled o využívání jednotlivých zařízení i o nákladech na jednotlivé uživatele, kterým navíc umožňuje nastavovat individuální omezení. Organizace tak mohou personalizovat jak úroveň zabezpečení, tak i kontrolu nad výdaji. Zákazníci s náročnějším produkčním prostředím ocení výhody integrovaného řešení správy tisku i skenování Canon uniFLOW, které umožňuje centralizovaný management výstupů i zařízení. Platforma Canon uniFLOW podporuje mj. právě ochranu DLP či směrování výstupů na bázi pravidel.

 

Efektivní správa a integrace

Trvale bezproblémový provoz, typický pro všechny produkty řady imageRUNNER ADVANCE, výrazně zjednodušuje správu, nastavení i běžné používaní jednotlivých zařízení. Na zvýšení doby provozuschopnosti i produktivity se podílí také podpora vzdálené aktualizace multifunkčních zařízení a diagnostika. K dispozici je i podpora vzdálené správy a objednávaní tonerů, která výrazně minimalizuje starosti jednotlivých oddělení se spotřebním materiálem. Nesporným přínosem je i nativní podpora oborových standardů typu Adobe PostScript, která umožňuje bezproblémovou integraci do existujících IT prostředí.

 

Minimální dopady na životní prostředí

Spotřeba nových zařízení, stejně jako u oceňované řady imageRUNNER ADVANCE pro formát A3, nepřekračuje v režimu spánku 1 watt. Všechny modely získaly certifikát Energy Star a jejich obvyklá spotřeba elektřiny TEC (Typical Electricity Consumption) patří u kancelářských zařízení mezi nejnižší.

 

Nová zařízení imageRUNNER ADVANCE C250i, C350i  a C351iF budou v prodeji v průběhu června 2014.

 

Klíčové vlastnosti zařízení imageRUNNER ADVANCE C250/C350:

  • Efektivní barevný tisk ve formátu A4 rychlostí 25 stran za minutu (C250i) a 35 stran za minutu (C350i a C351iF)
  • Prostorově úsporný design
  • Nastavitelný výklopný displej súhlopříčkou 17,8 cm (7 palců) srozlišením SVGA
  • Zásobník skapacitou až 2300 listů
  • Výkonné snímání dokumentů, správa nákladů a možnosti integrace
  • Pokročilé bezpečnostní funkce
  • Špičková energetická účinnost

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: