HP uvádí LaserJet 9000L mfp - multifunkční tiskárnu pro podnikové sítě - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Polygrafie

HP uvádí LaserJet 9000L mfp - multifunkční tiskárnu pro podnikové sítě

27. května 2003, 00.00 | Doporučený objem tisku cca 300 000 stran/měsíc, barevný skener, oboustranný tisk - to jsou základní parametry zařízení, které se stávají vnitropodnikovými produkčními tiskovými "centry".

Hewlett-Packard uvádí na český trh LaserJet 9000L mfp - výkonnou multifunkční tiskárnu pro použití v podnikových sítích, která umožňuje velkokapacitní oboustranný tisk, kopírování, barevné skenování, úpravu dokumentů a jejich následné zasílání prostřednictvím elektronické pošty.

LaserJet 9000L mfp umožňuje tisknout a kopírovat až 40 stránek za minutu, a to i při oboustranném tisku. Nabízí rozlišení 600 dpi a podporuje skripty PCL 6, PCL 5e a PostScript level 3. S použitím tohoto zařízení lze barevně skenovat v rozlišení až 600 dpi s elektronickou úpravou barev a dokumenty následně odesílat na libovolné e-mailové adresy.

Multifunkční tiskárna LaserJet 9000L mfp je vybavena víceúčelovým podavačem na 100 listů papíru, dalším podavačem na 2x500 listů, vysokokapacitním podavačem na 2000 listů a automatickým podavačem o kapacitě 100 listů. Umožňuje oboustranný tisk na široké spektrum médií o gramáži 64 - 199 g. Uživatelé si navíc mohou zvolit jedno ze tří výstupních zařízení pro třídění a sešívání dokumentů. Snadné ovládání umocňuje dotykový displej s animací.

LaserJet 9000L mfp je osazeno 300MHz procesorem, má 10GB interní pevný disk a 128 MB paměti RAM (rozšiřitelné na 384 MB). Konektivitu zajišťuje interní tiskový server HP Jetdirect 615n EIO pro Ethernet [10/100Base-TX] a volitelně možnost bezdrátového připojení přes rozhraní 802.11b.

HP LaserJet 9000L mfp je na českém trhu dostupná za doporučenou koncovou cenu 305 700 Kč bez DPH. Svým maximálním doporučeným objemem tisku cca 300 000 stran/měsíc se zařízení řadí do kategorie vnitropodnikového produkčního černobílého tisku. Zajímavé je sledovat také příchod nejrůznějších "inteligentních" služeb u HP dobře známých z nižších tiskových řešení - jmenujme např. vzdálenou správu tiskárny nebo možnost skenování (podavač na 50 listů) a rozesílání na předdefinované e-maily.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: