Zásuvné moduly pro Acrobat ZDARMA! - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:PDF - Adobe Acrobat

Zásuvné moduly pro Acrobat ZDARMA!

13. prosince 1999, 00.00 | Adobe uvolnilo některé vybrané zásuvné moduly pro Acrobat a uživatelé si je mohou stáhnou zdarma ze serveru Adobe. Nabídka se týká pouze verze MAC !

Společnost Adobe Systems oznámila dostupnost nových zásuvných modulů pro Adobe® Acrobat® pro uživatele počítačů Macintosh. Zásuvné moduly rozšiřují funkčnost softwaru Acrobat; umožňují uživatelům počítačů Macintosh převést internetové stránky na formát Adobe PDF, elektronicky pomocí digitálních podpisů schvalovat dokumenty, porovnávat různé verze dokumentu a posílat elektronickou poštu přímo z Acrobatu. Software Acrobat 4.0, uvedený na trh v březnu tohoto roku, je nejspolehlivějším a nejefektivnějším prostředkem pro elektronické sdílení informací. Od srpna se více než 15 000 uživatelů zapojilo do veřejného beta testování těchto zásuvných modulů.

"Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout vylepšení, která dávají uživatelům Maců širší možnosti spolupráce a zabezpečení," řekl Ricky Liversidge, marketingový ředitel, Adobe Systems pro severní Evropu. "Naši zákazníci a partneři byli při posuzování těchto nových funkcí kritičtí a poskytli nám podněty pro další vývoj. Můžeme-li usuzovat podle velkého zájmu prokázaného v našem beta programu, budou mít tyto nové zásuvné moduly u našich zákazníků obrovský úspěch."

Hlavní funkce nových zásuvných modulů pro Adobe Acrobat jsou:

  • Převod z Internetu (Web Capture) - Tato funkce umožňuje uživatelům převést jednu internetovou stránku nebo celou sadu stránek z určité adresy do jednoho souboru ve formátu Adobe PDF (Portable Document Format) a pak je pohodlně prohlížet off-line, tisknout nebo archivovat.
  • Podpora pro digitální podpis - Adobe Acrobat obsahuje podporu pro digitální podpisy, takže uživatelé mohou digitálně ověřovat a zabezpečovat informace - stejně jako rukou psaný podpis ověřuje papírový dokument.
  • Porovnání dokumentů - Funkce porovnání dokumentů umožňuje uživatelům otevřít dva nebo více souborů Adobe PDF v dlaždicově uspořádaných oknech a na obrazovce vedle sebe porovnat různé verze dokumentu.
  • Podpora pro posílání elektronické pošty - Adobe Acrobat usnadňuje automatické posílání souborů kamkoliv prostřednictvím e-mailu jednoduchým klepnutím myši.

Cena a dostupnost?
Zásuvné moduly pro Mac lze bezplatně získat na adrese http://www.adobe.com/prodindex/acrobat.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: