UMAX opět na koni? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

UMAX opět na koni?

26. srpna 1999, 00.00 | Po delší odmlce připravuje UMAX celou řadu novinek jak v oblasti skenerů pro profesionální grafiku, tak i pro domácíužití. Co všechno bude předvedeno na Seyboldu?

Společnost UMAX patří celosvětově mezi přední výrobce skenerů všech kategorií. U nás díky úspěšnému působení distribuční společnosti dosáhla tato značka v posledních letech značné obliby. Dá se říct, že před rokem neměl UMAX v oblasti nižších skenerů u nás vážnější konkurence a v oblasti levnějších profi skenerů si nevedl vůbec špatně. Bohužel poslední rok byl pro fandy značky velkým zklamáním. Podle našeho názoru společnost UMAX zcela evidentně usnula na vavřínech a konkurence toho patřičně využívá.

S přicházejícím veletrhem Seybold SF 99 by však mělo konečně dojít k prolomení hluchého období, ve kterém UMAX nepředstavil zásadnější novinku. V San Franciscu bude uvedena celá řada novinek. Převážná část bude samozřejmě věnovaní profi oblasti, pro kterou je veletrh primárně určen.

Kromě stávajících modelů bude předváděn nedávno uvedený model PowerLook F3, který je zřejmě první skenerem vybaveným rozhraním Firewire. To představuje levnou a velmi rychlou alternativu pro uživatele počítačů Macintosh G3.
Dále bude představen nový software pojmenovaný PowerColor, který by měl razantním způsobem přiblížit skenery UMAX špičce. Zatím nemáme žádné informace o tomto produktu, ale vzhledem k tomu, že jako jediná redakce v ČR vysíláme na veletrh akreditovaného novináře, informace budete mít z první ruky.

Rozhodně nemůžeme opomenout anoncovanou spolupráci se společností Pantone či předvedení nižších modelů 2400, 2100 a 2200. Doufejme, že se jich brzy dočkáme i u nás.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Skenery  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: