Sinarback útočí - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Sinarback útočí

1. června 1999, 00.00 | Český distributor digitálních zadních stěn Sinar připravil několik zajímavých nabídek.

Digitální snímací zadní stěny Sinarback jsou patrně dostatečně známé každému, kdo se jen trochu zajímá o digitální fotografii. Patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co lze v této oblasti pořídit, ovšem jak už to bývá, také k tomu nejdražšímu. Za kvalitu se prostě musí platit, což však v dnešní ekonomicky nepřívětivé době bývá problém. Proto se každý solidní prodejce snaží svého potencionálního zákazníka zlákat více či méně zajímavým i nabídkami, jež dělají investice méně bolestnými. S jednou z takových nabídek přišla v nedávné době i pražská firma PROFI-FOTO do jejíž rozsáhlého sortimentu patří mimo jiné také právě digitální kazety Sinarback.

Nabídka má dvě části. První mohou využít ti, kteří uvažují o koupi digitální kamery na optické lavici, kterou v tomto případě tvoří Sinar F2. Zakoupením kompletu obsahujícího digitální kazetu Sinarback, elektronickou závěrku Sinarcam 2, Sinarback/Sinar adapter kit a síťový zdroj RS 232 získáte navíc "maličkost": zmíněnou velkoformátovou kameru Sinar F2. Uživatelům, kteří již fotografují se středoformátovými přístroji Hasselblad, Mamiya, Fuji, Rolei nebo Bronica, a chtějí rozšířit své služby o možnost digitálního snímání, je určená druhá část speciální nabídky firmy PROFI-FOTO. Při investici do kazety Sinarback, která je pochopitelně se všemi vyjmenovanými značkami kompatibilní, získá zákazník jako bonus nezbytné příslušenství ve formě adaptéru pro střední formát, Sinarback interface kitu a síťového zdroje.

Zvažujete-li právě nyní investice do špičkové digitální snímací technologie, je možná ten pravý čas pro správné rozhodnutí. Také proto, že akce je časově omezená do 30. června.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: