RICOH Aficio IS01 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

RICOH Aficio IS01

11. srpna 1999, 00.00 | Společnost Ricoh uvedla nový dokumentový skener určený pro menší kanceláře. Jedná se o efektivní řešení určené pro eliminaci papírování. Více v tiskové zprávě.

Existují výkonné scannery, které se hodí spíše pro využití ve velkých kancelářích. Do malých místností se ale vejde i méně papírových dokumentů. Co s tím? Nejlépe přístroj s nižší cenou, který by dokázal převést papírové dokumenty do počítače. Společnost Impromat uvedla na trh scanner RICOH Aficio IS01, který se svým výborným poměrem cena/výkon hodí právě do menších kanceláří.
Nový produkt je zaměřen na jednoduchou obsluhu. Dokáže sám rozpoznat výšku a šířku předlohy bez pomoci operátora. S pomocí automatického podavače s kapacitou 30 listů A4 se práce stává rychlou a efektivní. Maximální výkon je 24 stránek A4 za minutu, což za osm hodin pracovní doby dává 11520 stránek. Pokud by naše legislativa dokázala pracovat s tímto výkonem a produkovat stejnou rychlostí i kvalitní zákony, patřili bychom brzy mezi přední státy Evropy.

Ricoh IS01 Scanner RICOH IS01 umožňuje oboustranně snímat dokumenty do formátu A3 a díky konstrukci do něj uživatel může vložit i knižní předlohu. Optické rozlišení 400 dpi s 256 odstíny šedi je dostatečné pro běžné kancelářské dokumenty s písmem i fotografiemi.
Volitelným přídavným zařízením je Image Processing Unit - jednotka zpracování obrazu, která dokáže automaticky nastavit kontrast každé předlohy (funkce Dynamic Threshold). Dosahuje se tak ostrých znaků, odstranění nežádoucích skvrn a nevhodných poznámek v textu. Text se stává jasnějším, čitelnějším a v některých případech vůbec srozumitelným.
Další funkcí jednotky pro zpracování obrazu je samostatné rozlišení textu a fotografií z jedné stránky předlohy a jejich načtení s různými parametry nastavení. Výsledek snímání vypadá jasněji a profesionálněji.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Skenery  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: