RICOH Aficio 550 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

RICOH Aficio 550

3. června 1999, 00.00 | Nová digitální multifunkční zařízení společnosti Ricoh nabízí výkon 55 stran za minutu a několik zajímavých funkcí. Bližší informace najdete v tiskové zprávě.

Společnost Ricoh uvedla na trh v České republice prostřednictvím firmy Impromat produkt Aficio 550. Nové výkonné digitální multifunkční zařízení (černobílá kopírka, laserová tiskárna) vyplňuje mezeru mezi modely Aficio 500 a Aficio 650 - dokáže vyprodukovat 55 kopií stránek formátu A4 za minutu. Vysoká rychlost je dosažena především vyspělou digitální technologií strojů Ricoh. Předloha je nasnímána pouze jednou a rychlost tisku kopií tedy není omezována neustálým skenováním. Rozlišení 400 dpi a 256 odstínů šedi plně vyhoví i vysokým nárokům, stejně jako vysoká kapacita vnitřní paměti na 650 stránek (12MB RAM a 1,7 GB pevný disk). Samozřejmostí, jako u všech produktů řady Aficio, je komunikace a návody v češtině

Aficio 550 Kopírka Aficio 550 je vybavena zoomem 32-400%, který je ovládán spolu s dalšími funkcemi z velkého dotykově citlivého LCD displeje. Digitální technologie umožňuje v průběhu kopírování paralelní přípravu dalších úkolů a zvyšuje tak znatelně produktivitu práce.

Automatický podavač má kapacitu 100 listů a zvládne jednostranné i oboustranné kopírování. Celková kapacita zásobníků může být až 6600 stránek o velikosti do formátu A3.

Velmi výkonným je i tiskový řadič, který rychlostí tisku 55 stránek za minutu předčí většinu laserových tiskáren. Produkt Aficio 550 je možno zapojit do počítačové sítě a plně tak využít jeho možností.

Úsporný mód pro elektrickou energii, omezení produkce ozónu, nízká hladina hluku a systém recyklace tonerů jsou příspěvky firmy Ricoh k šetření životního prostředí.

Nové multifunkční zařízení Aficio 550 je dostupné prostřednictvím poboček firmy Impromat a jejích distributorů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: