Multifunkční RICOH Bizworks 406 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Multifunkční RICOH Bizworks 406

8. června 1999, 00.00 | Digitální kopírka a laserová tiskárna za poměrně zajímavou cenu.

Společnost Ricoh uvedla na trh v České republice prostřednictvím firmy Impromat nový produkt - multifunkční přístroj Bizworks v dvou variantách - Bizworks 406 a Bizworks 406DF (model s podavačem dokumentů). Svým výkonem je určen pro kanceláře malých a středních firem. Obsahuje digitální kopírku a laserovou tiskárnu.

Digitální kopírovací část snímá předlohu pouze jednou a dovolí tak rychlostí 6 stránek / min. produkovat kopie s rozlišením 600x600 dpi od formátu pohlednice až do formátu 216 x 356 mm. Reprodukční poměr (zoom) s rozsahem 50-200% je nastavitelný po jednom procentu. Snímání dokumentů má tři režimy - jeden textový a dva foto módy. Dovoluje tak nastavit volbu vhodnou pro předlohy s obrázky, což znatelně zvyšuje atraktivnost výsledku. Model 406DF disponující podavačem dokumentů a elektronickým tříděním možným jen u digitálních přístrojů, zvyšuje produktivitu práce při kopírování z více předloh.

Výkon laserové tiskárny je 6 stránek A4 za minutu při rozlišení až 1200x600 dpi. Standardní paměť s kapacitou 4MB rozšiřitelnou na 32 MB zaručí rychlé zpracování obrazu. Druhé rozhraní spolu se zabudovaným přepínacím panelem usnadní spojení s jakoukoliv přídavnou (např. inkoustovou barevnou) tiskárnou.

Přístroj vyhovuje ekologickým předpisům Energy Star.

Nové multifunkční produkty Bizworks 406 a Bizworks 406DF již jsou k dispozici prostřednictvím poboček firmy Impromat a jejích distributorů v cenách 29900,-Kč, resp. 39900,-Kč.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: