EPSON Stylus PHOTO 1200 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Hardware

EPSON Stylus PHOTO 1200

25. května 1999, 00.00 | Nová tiskárna společnosti EPSON nabízí tu nejlepší kvalitu inkoustového tisku, které je EPSON schopen a navíc na formátu A3+. To vše za velmi zajímavou cenu.

EPSON Stylus PHOTO 1200
Nový přírůstek do rodiny tiskáren určených pro tisk fotografií nabízí rozměr A3+. To znamená, že míří spíš mezi profesionální uživatele, protože pro domácí užití stačí většinou formát A4.
Tiskárna spojuje všechny technické vymoženosti, kterými společnost EPSON disponuje. Tisk zajišťují piezo hlavy, které nabízejí rozlišení až 1440 dpi. To umožňuje využít velice jemný tiskový rastr. Ten je ještě vylepšen použitím 6 barev, takže výsledný tisk působí velmi přirozeně a živě. Použití šesti barev má u tiskáren Stylus PHOTO již tradici a přináší velmi jemné prokreslení detailů, přechodů a pochopitelně nabízí i vyšší barevný gammut. Pokud vám tento výčet nestačí, nebo pokud jste ovlivněni reklamní kampaní HP, pak vězte, že i tato tiskárna dokáže měnit velikost kapky a tak lépe prokreslovat tištěný motiv. Takže nechybí žádná z posledních novinek.

Rychlost tisku vždy patřila ke slabším stránkám tiskáren EPSON. Nové modely proto těžce bojují s každou sekundou. Společnost uvádí, že tiskárna dokáže tisknout až 2,5 plnobarevných stránek A4 za minutu. Realita při vysokém pokrytí a maximální kvalitě tisku je samozřejmě zcela jinde, ale kdo chce kvalitní tisk musí chvíli počkat.

Komunikaci s počítačem obstarává jak běžný paralelní port, tak i perspektivní USB. Nechybí ovladače pro PC i Mac, prostě vše na co jste zvyklý. U nás by tiskárna měla být prodávána zhruba za 20.000 Kč bez DPH což je velmi příznivá cena.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: