Epson EB-1410Wi a EB-1400Wi - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Hardware

Epson EB-1410Wi a EB-1400Wi

15. listopadu 2012, 12.32 | Epson představil dva nové modely projektorů řady EB-14xxWi, které budou k dispozici od ledna 2013. Novinky nabídnou kompletní digitální řešení pro obchodní jednání. Výrobce je doporučuje firmám a uživatelům, kteří díky nim mohou zefektivnit svá obchodní jednání a díky integrovaným interaktivním projekcím také zvýšit produktivitu obchodních schůzek.

 

Projektory Epson EB-1410Wi a EB-1400Wi kombinují výhody projektorů, interaktivních tabulí, papírových tabulí a dalšího prezentačního vybavení v jediném snadno použitelném zařízení. Promítaný interaktivní obraz může mít úhlopříčku až 100 palců. K projektoru lze samozřejmě připojit širokou řadu vstupních zdrojů.

 

Díky pokročilým funkcím těchto modelů mohou uživatelé proměnit jakýkoli povrch v interaktivní obrazovku s úhlopříčkou 100 palců. Promítaný obraz, do kterého lze vkládat poznámky, může pocházet z široké řady vstupních zdrojů: počítačů, podnikových sítí, paměťových zařízení s USB 2.0, vizualizérů a nebo i chytrých zařízení. Pomocí interaktivních per lze plně ovládat počítačový software obdobně či lépe než s myší a vkládat poznámky přímo do prezentačních materiálů. Jakmile jednání skončí, poznámky lze uložit a sdílet prostřednictvím podnikové sítě a paměťových zařízení s USB, nebo odeslat ostatním uživatelům pomocí e-mailu.

 

Epson EB-1410Wi

 

Projektory lze rovněž propojit s multifunkčními kancelářskými inkoustovými tiskárnami Epson, např. s tiskárnami řady WorkForcePro 4500. Dokumenty lze skenovat přímo do projektoru a vytisknout poznámky k jednání. Poznámky je možné tisknout také na většině stávajících tiskových zařízení v podniku.

 

Projektory EB-1410Wi a EB-1400Wi rovněž podporují funkci pro více umístění. Díky tomu lze vytvořit až čtyři samostatné, avšak vzdáleně propojené projekční systémy, takže uživatelé budou moci sdílet obrazy a prezentace a na dálku vkládat poznámky ke stejnému obrazu.

 

Přehledná tabulka srovnávající oba nové modely:

 

Epson EB-1410Wi a EB-1400Wi - přehledná tabulka

 

Julia Lin, produktová manažerka společnosti Epson Europe, uvedla: „Tyto nové 100palcové projekční systémy jsou mnohem více než jen pouhé interaktivní projektory. Představují kompletní digitální řešení pro řadu obchodních jednání. Jedno zařízení zastane práci tří nebo čtyř dalších, takže firmy nebudou muset investovat do dalších zařízení a jejich obchodní jednání budou efektivnější a produktivnější. Díky intuitivní nabídce na obrazovce a jednoduchému ovládání tato zařízení nevyžadují žádné zvláštní školení. Uživatelé mohou bez obav provádět prezentace a využívat všech pokročilých funkcí s vědomím, že mají vše plně pod kontrolou.“ 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Hardware  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: