ColorSpan DisplayMaker XII - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

ColorSpan DisplayMaker XII

10. března 1999, 00.00 | ColorSpan představila novou velkoplošnou ink-jetovou tiskárnu, která je zajímavá nejen svými technickými parametry, ale především cenou, která je několikanásobně nižší než u konkurence.

Společnost ColorSpan představila na semináři Seybold nedávno novou velkoformátovou ink-jetovou tiskárnu ColorSpan DisplayMaker XII, která by mohla být pro řadu potenciálních zákazníků velmi zajímavá - a to nejen svými technickými parametry, ale především cenou, která je oproti konkurenčním produktům několikanásobně nižší.

Velkoformátová tiskárna je vybavena celkem dvanácti tiskovými hlavami s tiskovým rozlišením 600 dpi, což umožňuje tisk až dvanácti různými barvami, které jsou uspořádány ve dvou sadách po šesti barvách. Tím je umožněn rychlý tisk a případně tisk většího spektra barev, než při běžném CMYK tisku. Maximální dosahované rozlišení tiskárny je 1 800 dpi.

ColorSpan DisplayMaker XII je dodáván ve třech variantách pro tisk v šířích 1,31m, 1,56 m a 1,82m.

Velmi zajímavá je také cena, která je nižší než u srovnatelných zařízení, kterými jsou především Sprinter společnosti Matan, Scotchprint 2000 od 3M nebo Idanit 162Ad od Sxitexu.

ColorSpan DisplayMaker XII je ve své verzi pro tisk o šíři 1,31m prodáván za 18 995 dolarů a pro tisk o šíři 1,82m za 26 995 dolarů, což je nesrovnatelně méně, že zmiňovaní konkurenti, kteří jsou nabízeny za cenu 150 000 dolarů (Sprinter) nebo 490 000 dolarů (Idanit 162Ad). DisplayMaker může být tedy rozhodně zajímavá volba pro všechny, kteří se zabývají velkoplošným tiskem.

--

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: