Canon KJ20x8,2B KRSD - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Canon KJ20x8,2B KRSD

26. prosince 2012, 19.53 | Canon představil nový výkonný víceúčelový 2/3” HD objektiv se zoomem v kompaktním lehkém provedení (váží pouze 1,25 kg). Má špičkovou optiku a je ideální pro kameramany, kteří požadují vynikající kvalitu při natáčení svateb, firemních videoklipů, vzdělávacích filmů nebo dokumentů a využijí zajímavé a praktické funkce, kterými objektiv disponuje.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD s dvacetinásobným zoomem je schopen zaostřit za 1 s napříč celým rozsahem ohniskových vzdáleností a současně poskytuje minimální vzdálenost ostření 0,9 m (10 mm v makrorežimu). Ohnisková vzdálenost má rozsah od 8,2 mm při mimořádně širokém úhlu záběru (úhel horizontálního zorného pole 60,7 °, poměr 16:9) až do 168 mm. Má také velmi dobrou světelnost – základní clonové číslo je f/1,9.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Nabízí celkově vynikající optický výkon. Vysoce kvalitní, ostrý obraz je zaručen přísnější kontrolou MTF – funkce přenosu modulace v celé obrazové rovině, minimalizace chromatické aberace a maximalizace kontrastu.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Kontrast je maximalizován díky podstatnému snížení odlesků, oslňujícího jasu a vnitřních odrazů. Objektiv poskytuje přesnou kontrolu nad geometrickým zkreslením při širokoúhlém nastavení, spektrální propustnost odpovídá kolorimetrickým normám HDTV. Relativní rozložení světla, optimalizované pro nižší zaclonění, jednotný jas, vynikající ostrost obrazu a vysoký kontrast, zaručují uživateli čistý HD obraz.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Špičkový optický výkon je výsledkem technických inovací společnosti Canon. Nová konstrukce optiky zahrnuje přesné optické členy, vícevrstvou povrchovou úpravu a také vnitřní zaostřování IF – Internal Focus, což je plovoucí optický systém, díky kterému lze lépe kontrolovat chromatickou aberaci. Objektiv obsahuje digitální systém pohonu Shuttle Shot, který umožňuje okamžité a přesné přiblížení mezi přednastavenými ohniskovými vzdálenostmi.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Objektiv KJ20x8,2B KRSD byl vyroben v souladu s náročnými standardy výrobce a má některé uživatelsky přívětivé designové prvky. Jedním z nich je kompaktní pohonnou jednotku připevněnou k objektivu v ergonomickém úhlu 12,5 °, což zvyšuje komfort a rovnováhu při jeho používání. Stejně jako u ostatních objektivů i při vývoji nového objetivu Canon pamatoval na ochranu životního prostředí, a tak není použit žádný materiál, který by mohl být potenciálně škodlivý.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

S objektivem lze natáčet v různých situacích, nabízí vynikající flexibilitu a špičkový výkon, který je výsledkem technických inovací výrobce. Nová konstrukce optiky zahrnuje přesné optické členy a vícevrstvou povrchovou úpravu.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Objektivy Canon série HDgc

 

Canon postupně rozšiřuje svou nabídku speciálních objektivů s vysokým rozlišením a podporuje rozšíření HD kamer na trhu. Jen pro kamery formátu 2/3 palce nabízí objektivy KJ22ex7,6B IRSE/IASE, KJ17ex7,7B IRSE/IASE, KJ10ex4,5B IRSE, KJ20x8,2B IRSD, KJ20x8,5B KRSD a KJ13x6B KRSD. Pro půlpalcové kamery KH21ex5,7 IRSE, KH16ex5,7 IRSE, KH10ex3,6 IRSE, KH20x6,4 KRSD SY14 a KH13x4,5 KRSD SY14 a pro kamery formátu 1/3 palce objektivy KT17ex4,3B IRSE a KT20x5B KRSD.

 

Objektivy série HDgc jsou založeny na nejnovějších konceptech firmy Canon, které podporují novou generaci nákladově efektivních systémů pro zobrazení ve vysokém rozlišení. Jsou navrženy tak, aby vyhověly speciálním frekvenčním pásmům nebo počtu řádků u nových kamerových systémů s vysokým rozlišením, ale zároveň aby vynikající výkon byl vyvážen optimalizací pořizovacích nákladů.

 

Canon KJ20x8,2B KRSD

 

Objektivy řady HDgc jsou ve srovnání s objektivy SDTV vybaveny speciálně navrženými optickými prvky, které účinně minimalizují chromatickou aberaci, jako například elementy ze skla "Hi UD", asférické optické členy a další speciální prvky, které snižují výskyt odlesků a dalších vad, které způsobují rozostření obrazu a podílejí se na udržení vysokého MTF. Nastavují také vyšší standard kvality dílů, jsou navrženy tak, aby objektivy byly celkově precizní. K tomu slouží i výrobní postup se sníženou tolerancí včetně přísné výstupní kontroly.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Digitální video  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: