Bose Sleepbuds - aktivní špunty do uší - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Bose Sleepbuds - aktivní špunty do uší

Bose Sleepbuds

13. prosince 2018, 12.12 | Bose vychází v České republice vstříc všem, koho z nejrůznějších důvodů trápí problémy s usínáním a klidným spánkem a chtěli by vyzkoušet aktivní špunty do uší Bose SleepBuds.

Při jejich zakoupení do konce ledna příštího roku v ČR u autorizovaných prodejců k nim zákazníci získají 30denní garanci vrácení peněz.

 

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, dává při zakoupení aktivních špuntů do uší Bose SleepBuds do konce ledna 2019 zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz. Vychází tak vstříc všem, kteří mají problém s usínáním a spánkem a rádi by si vyzkoušeli technologii noise-masking od Bose. Výrobce současně přidává další desítku zvuků, z nichž si mohou uživatelé vybrat individuálně nejúčinnější podklad pro maskování ruchů a klidný spánek.

 

Bose SleepBuds

 

Bose Sleepbuds nejsou sluchátka určená pro poslech hudby, ani je takto nelze využít. Jedná se o miniaturní aktivní špunty do uší. Speciální silikonové špunty mechanicky tlumí okolní ruchy a miniaturní elektronika přehrává zvuky, které pomáhají utlumit mozkovou aktivitu a maskovat rušivé prvky, jako například chrápaní partnera. Bose SleepBuds využívají fakt, že vnější rušivé elementy lze překrýt uklidňující zvukovou kulisou.

 

Bose Sleepbuds jsou tak malé, že nepřekážejí ani v noci při spánku na boku. Miniaturní elektroniku lze vyjmout ze silikonových špuntů a obě části samostatně čistit. Součástí balení jsou 3 velikosti špuntů a také ochranné pouzdro s vestavěnou baterií pro dobití mimo dosah elektrické energie, přičemž párování s telefonem pomocí Bluetooth probíhá automaticky po vyjmutí z pouzdra. Praktickou funkci doplňuje také budík, který probudí pouze osobu, která má vstávat a neruší okolí.

 

Bose Sleepbuds

 

Již 20 zvuků pro klidný spánek

Popsaný způsob, který potlačuje vnímání okolí a pomáhá uživatelům usnout a klidně spát, označuje Bose jako noise-masking, neboli „maskování ruchů". V aplikaci Bose Sleep určené výhradně pro tyto špunty si mohou uživatelé otestovat a zvolit jeden ze speciálně navržených maskovacích zvuků, mezi nimiž lze najít například jemné šustění listí, praskání táborového ohně, večerní serenádu cvrčků nebo vlnění moře a další. Původních deset zvuků bylo nyní nově doplněno další desítkou, kterou si mohou i stávající uživatelé stáhnout přímo do sluchátek prostřednictvím aplikace. Ta umožňuje také nastavit dobu, po které bude zvolená zvuková kulisa vypnuta. Celonočnímu použití jde vstříc šestnáctihodinová výdrž na baterie. Díky tomu, že zvuk i další nastavení je uloženo přímo v miniaturní elektronice, je možné funkci noise-masking z aplikace spustit a poté vypnout telefon.

 

30denní záruku vrácení peněz je možné uplatnit při zakoupení Bose SleepBuds u autorizovaných prodejců distributora, společnosti BaSys CS. Bose Sleepbuds jsou na našem trhu k dostání za koncovou doporučenou cenu 6 990 Kč.

 

 

Zdroj: Bose

Bose Sleepbuds

Bose Sleepbuds

Bose Sleepbuds

Bose Sleepbuds

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: