Addonics Pocket Memory Reader - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Hardware

Addonics Pocket Memory Reader

23. srpna 1999, 00.00 | USB čtečky paměťových karet jsou zajímavou alternativou pro všechny majitele digitálních aparátů a PDA zařízení. A navíc jsou stále levnější.

Pokud pracujete s digitálním fotoaparátem, nebo používáte různé PDA zařízení, jistě hledáte způsob, jak přenášet data z paměťových karet do počítače. Dlouhou dobu byly jedinou možností u karet CompactFlash redukce pro PCMCIA. Poté přišly čtečky určené pro paralelní port, které sice představují zajímavou alternativu, ale stále nebyly tím nejpružnějším řešením. S nástupem USB se otevřela nová cesta, kterou využívá stále více výrobců.

Addonics Pocket Memory Reader
Nové zařízení, které bude prodáváno ve spojených státech od příštího týdne je typickou ukázkou moderních paměťových čteček. Nabízí plně Plug & Play provoz včetně Hot-swap výměny pamětí. To znamená, že zařízení můžete k počítači bez problému kdykoli připojit a paměti do něj vkládat a vyjímat také kdykoli. Navíc se přenosová rychlost pohybuje kolem velmi příjemných 800 kB/sekundu.

Zařízení je velmi malé (37 x 43 x 3.4mm ) a lehké ( 0,13 kg ) a mobilní. Přestože designem je blízký Memory Reader spíš počítačům Macintosh, bez problémů funguje i s počítači s operačním systémem Windows 98.

Celé zařízení stojí necelých 80 USD resp. 100 USD podle varianty. Více informací najdete na adrese : http://www.addonics.com/product/cfreader.htm

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: