Klick-N-View Business Cards 3.2 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Klick-N-View Business Cards 3.2

30. května 2001, 00.00 | Specializovaných grafických editorů na tvorbu vizitek všeho druhu jsme už na Grafice On-line představili několik, Klick-N-View Business Cards je ale program natolik kvalitní, že si své místo na našem serveru určitě zaslouží.

Kvalitní vizitka sice dnes už přímo neotevírá zavřené dveře potenciálních zákazníků, ale přesto je jednou z důležitých součástí prezentace firmy či jednotlivce. S Klick-N-View Business Cards firmy MSR Enterprises si určitě žádnou ostudnou vizitku nevyrobíte, pokud ovšem nejste dokonalý grafický diletant. Registrační poplatek se v závislosti na poplatcích pohybuje kolem 30,- USD, zaregistrovat si program můžete zde.Při návrhu vizitek pochopitelně pracujete s objekty, ze kterých jsou jaksi logicky nejdůležitější texty. Psaní a úpravě textů je v Klick-N-View Business Cards věnována poměrně slušná pozornost a tak je pro text k dispozici samostatná paleta pro rychlou úpravy stylů písma, barvy, prokládání znaků, stínování a samozřejmě i případné změny fontu (podporovány jsou TTF i AT1 fonty). Co se týče grafiky, program umí pracovat s několika bitmapovými grafickými formáty včetně WMF a PSD. Kreslící možnosti integrovaného grafického editoru se sice nedají srovnávat s možnostmi klasických vektorových kreslících programů, přesto jsou ale kreslící nástroje v Klick-N-View Business Cards na poměry tohoto typu programů nadstandardní.Vizitky nemusíte kreslit nebo vytvářet úplně od začátku, můžete totiž využít služeb galerie šablon, pomocí kterých lze měnit pozadí, grafiku ve vizitce, ozdobné okraje apod. S programem dostanete několik desítek šablon, nutno však přiznat, že hodně z nich je dost kýčovitých a těch opravdu seriózních šablon je dost málo - protože si však šablonu můžete vytvořit a uložit přímo z programu, není problém nadefinovat si "něco pořádného".


Podobně jako každý profesionální program na tvorbu vizitek obsahuje Klick-N-View Business Cards jednoduchý databázový modul, do kterého si můžete nadefinovat libovolné množství textových informací použitých ve vizitkách a použít je pak v jednotlivých předlohách. Tisk vizitek bohužel nijak zvlášť neoplývá přepychem a na rozdíl od kreslících funkcí programu a komfortu práce s předlohami je ovládání poměrně spartánské.

Klick-N-View Business Cards je slušný program na tvorbu vizitek a jeho cena je také přiměřená. Pokud se ovšem spoléháte více na kreativitu práce a potřebujete rozsáhlejší kreslící možnosti, raději zkuste některý z profesionálních vektorových grafických editorů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Download  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: