Karibik, Titanium a pohoda uprostřed Prahy - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Karibik, Titanium a pohoda uprostřed Prahy

Ostrov pozvánka

27. února 2001, 00.00 | Navštivte exotický ostrov naší společnosti na veletrhu Reklama 2001. Čekají vás příjemné ostrovanky, bohatý program a dvě premiéry - PowerBook G4 Titanium a server WebTip.

Je jen málo příležitostí, při kterých se může člověk v současné hektické době oprostit od běžných pracovních starostí a věnovat se něčemu, co ho opravdu baví a při čem si odpočine. Tíha každodenní rutiny dolehla i na nás v redakci, a tak jsme se rozhodli, že je na čase připravit nějakou opravdu šílenou, zcela netradiční a hlavně maximálně relaxační akci. Představte si například palmy, písek, šumění moře, snědé dívky... Prostě idylku.

A právě takovou karibskou idylku jsme pro vás připravili v druhé polovině tohoto týdne, přesně od 28.2. do 2.3. Nemusíte s námi nikam daleko cestovat. Stačí přijít na pražské Výstaviště, kde bude probíhat veletrh Reklama 2001. Místo běžné řadové expozice jsme importovali menší ostrov, který bude veřejnosti zpřístupněn právě po dobu veletrhu.

A co jsme pro Vás na ostrově připravili? V první řadě to bude tropická pohoda. Rozmanitá fauna i flóra spolu s relaxační hudbou vám dovolí v průběhu pracovního týdne alespoň na chvíli opustit šedivou a studenou Prahu a vydat se do exotiky. Pohostinné ostrovanky pro vás připraví chladivý drink, v truhlici si budete moci prohlédnout poklady ostrova a možná si něco málo i odnést. Kromě toho každý den na stánku proběhne speciální ostrovní událost, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít.

Zde je program:

Středa 28.2. - Hned na první den veletrhu jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku. Tou bude první veřejná česká premiéra nového, úžasného přenosného počítače Apple PowerBook G4 Titanium. Ano, štíhlý elegán konečně oficiálně dorazil do Čech a na našem tropickém ostrově se budete moci s ním seznámit z očí do očí či přesněji řečeno z očí do displeje. Notebook bude na stánku v provozu po celou dobu veletrhu, ale ve středu ve 12 hodin ostrovního času bude oficiálně a slavnostně pokřtěn nefalšovaným českým jménem.

Čtvrtek 1.3. - Druhý den veletrhu bude zároveň prvním dnem března, který je oficiálně měsícem Internetu. Tuto příležitost si rozhodně nemůžeme nechat ujít a připravili jsme pro ni adekvátní událost. Tou by mělo být spuštění nového internetového serveru věnovaného všem fandům tohoto nového média. WebTip.cz bude oficiálně zpřístupněn ve 12 hodin ostrovního času a spuštění bude provázet pochopitelně bujaré veselí, které jistě vydrží až do konce veletrhu.

Pátek 2.3. - Poslední den jsme se rozhodli pojmout opravdu oddechově. Přesto i na tento den jsme připravili speciální akci. Pokud přímo na ostrově podáte objednávku na libovolnou službu naší společnosti, získáte slevu 10 - 25 % z běžných ceníkových cen. Podmínkou je pochopitelně stvrzení závazné objednávky vlastní krví či aspoň podpisem.

Jak vidíte, program bude nabitý, přesto vám mohu slíbit, že pokud ostrov navštívíte, užijete si opravdové pohody. Každý den od 10 do 18 hodin vás rádi uvítáme v našem malém tropickém ráji.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: