FotoVideo - Časopis pro letošní léto i celý rok - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

FotoVideo - Časopis pro letošní léto i celý rok

annonce_fv08_11_100px

1. srpna 2011, 12.00 | V úvodníku na straně 3 tohoto srpnového vydání časopisu FotoVideo vám šéfredaktor nabízí jedinou schůdnou možnost vašeho fotografování: „Foťte, co je vám nejbližší.“

A v měsíci srpnu, který bude, doufejme, teplejší než podivně vlhký červenec, máte k fotografování obrovskou spoustu možností. Srpen je časem dlouhého denního světla a občas i výrazných kontrastů a hlavně velkého množství nádherných barev.

I proto najdete v srpnovém FotoVideo nádhernou inspiraci klasika naší dokumentární fotografie, Karla Cudlína, který vás shodou okolností zve i na svou právě probíhající výstavu.Přátelé aktu a portrétní fotografie jistě nepohrdnou snímky známého slovenského fotografa Máriuse Sordela a těm, kteří chtějí hledat ve snímcích různá poselství a tajemství, nabízíme velký obrazový rozhovor s Romkem Hanzlíkem. V praktické části se dozvíte a možná i aktuálně naučíte fotografovat květiny, pořizovat snímky za mlhy či zacházet se scénickým programem Krajina a další a další…

A naše „Technika“ je tentokrát nejen o nových PENech, ale i současné nabídce objektivů na našem trhu, o tom, jak si zhotovit fotoknihu v programu, který jsme testovali, či o univerzálním vybavení fotografa.

Je toho hodně, a proto nemá smysl vypisovat celý obsah. Srpnové FotoVideo najdete na novinových stáncích a pokud si ho chcete předplatit, není nic snazšího. Pište přímo na e-mail: nebo přes web iFotovideo.cz či stačí zavolat na 233 025 500 resp. 233 025 501.

Jsme vám stále k dispozici a krásný dárek k předplatnému na vás čeká….

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Go verze  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: