Adobe Premiere 6.0 v prodeji - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Adobe Premiere 6.0 v prodeji

15. ledna 2001, 00.00 | Nová verze střihového programu Adobe Premiere 6.0 se právě dostává do prodeje. Kolik bude stát a jak to bude s lokalizací se můžete dozvědět v našem článku.

Ještě před svým oficiálním představením vzbudila Adobe Premiere ve verzi 6.0 velký ohlas ze strany uživatelů. Po Internetu se doslova lavinovitě šířily jednotlivé beta verze a ohlas byl veskrze pozitivní. Přestože se jedná o zavedený produkt, verze 6.0 znamená výrazný posun jak ve funkčnosti, tak hlavně v cílení produktu. O tom jsme koneckonců již informovali v našem předchozím článku.

Nyní přichází ten dlouho očekávaný okamžik, kdy se verze 6.0 oficiálně dostává do distribuce. K dispozici jsou verze pro operační systémy Windows 98 / 2000 / ME / NT a MacOS 9.0.4. Zatím Adobe uvolnilo pouze americkou verzi programu, ale verze v mezinárodní angličtině, francouzštině, němčině a japonštině budou k dispozici nejpozději do 90 dní. Česká verze se s největší pravděpodobností připravovat nebude, protože produkt je příliš specifický. Zato cena je již s definitivní platností známá. Plnou verzi je možno zakoupit za 28.900 Kč a to pro všechny platformy. Upgrade ze starší verze programu stojí 7.430 Kč, ale je podmíněn registrací předchozí verze. Upgrade z verze LE stojí 9.890 Kč, což je zřejmě nejlevnější cesta, jak si novou Premieru pořídit.

Je samozřejmě otázkou, kolik licencí takto specifického programu se může u nás prodat, ale pokud bychom měli soudit podle ohlasu vás čtenářů, tak by se verze 6.0 mohla stát opravdu oblíbenou. A osobně jsem hluboce přesvědčen, že lokalizace stejně většině uživatelů chybět nebude, protože se jedná o produkt čistě profesionální.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: